Kiedy Netflix pokaże kolejne odcinki? "Lucyfer" teraz jest najpopularniejszym serialem wśród Polaków

Pierwsze osiem odcinków piątej serii "Lucyfera" pojawiło się w serwisie Netflix 21 sierpnia i od kilku dni to właśnie ten tytuł jest najchętniej oglądany przez polskich użytkowników. Ze względu na pandemię realizacja kolejnych odcinków jest utrudniona, ale grający główną rolę Tom Ellis daje fanom nadzieję.

Od kilku dni to właśnie "Lucyfer" jest na szczycie polskiej listy Top 10 serwisu Netflix. W tym momencie na podium znajdują się jeszcze "Polityka" Patryka Vegi i serial "100".

Zobacz wideo "Lucyfer". Zwiastun piątego sezonu zdradza największy twist serialu

"Lucyfer". Netflix zapowiedział, że będzie szósty sezon. Pytanie, kiedy

Tuż przed wybuchem pandemii ekipa "Lucyfera" kręciła odcinki drugiej części piątej serii (ma ich być także osiem), ale nie udało się zrealizować wszystkich. W trakcie izolacji twórcy postanowili jednak spotykać się w wirtualnym pokoju scenarzystów, by w momencie, gdy wrócą na plan, mogli nie tylko dokręcić ten, ale od razu zacząć także kolejny sezon.

W trakcie rozmowy w podcaście Pilot TV (Radio Times) Tom Ellis zdradził, że jego zdaniem finał piątego sezonu może uda się nakręcić jeszcze w tym roku:

Nie jestem pewny, kiedy pojawi się drugie osiem odcinków, bo ciągle mamy do nakręcenia finał. Byliśmy mniej więcej w połowie, więc po powrocie zaczniemy od tego, a potem od razu przejdziemy do szóstego sezonu. Mam nadzieję, że (odcinki - red.) będą gotowe w okolicach Bożego Narodzenia albo na początku przyszłego roku

To oznacza, że fani Lucyfera Morningstara mogą liczyć na premierę nawet w pierwszym kwartale 2021 roku. Aktor podkreślił jednak, że dla wszystkich pracujących przy produkcji Netfliksa priorytetem jest to, by wszyscy byli bezpieczni, a to będzie miało z pewnością wpływ na zmniejszenie liczby ujęć, które będą w stanie nakręcić jednego dnia w porównaniu z tym, jak pracowali przed wybuchem pandemii.

Pięć ważnych pytań, na które piąty sezon serialu "Lucyfer" musi nam odpowiedzieć >>

Więcej o: