"The Mandalorian" - są pierwsze zdjęcia z 2. sezonu. Jest też Baby Yoda

Magazyn "Entertainment Weekly" zaprezentował pierwsze zdjęcia z drugiego sezonu "The Mandalorian". W serialu, który w październiku pojawi się na platformie Disney+, widać m.in. Baby Yodę czy Ginę Carano.

Magazyn "Entertainment Weekly" jako pierwszy opublikował wideo, który przedstawia pracę nad 2. sezonem "The Mandalorian". W nagraniu pojawiły się także pierwsze zdjęcia, które zostaną wykorzystane w kontynuacji serialu Disney+. Widać na nich obsadę aktorską, na którą składają się: Pedro Pascal, Gina Carano, Giancarlo Esposito, Werner Herzog, Emily Swallow, Carl Weathers, Omid Abtahi i Nick Nolte.

 

"The Mandalorian" - opublikowano zdjęcia z 2. sezonu serialu Disney+

W wywiadzie twórcy ujawnili, że fabuła drugiego sezonu będzie rozgrywać się zaraz po wydarzeniach, które widzowie mogli śledzić w pierwszej odsłonie produkcji. Historia ma nie być skoncentrowana wokół jednego, głównego bohatera, chociaż serialowym antagonistą pozostanie Gideon (w tej roli Giancarlo Esposito).

- Historie stają się mniej ograniczone, ale każdy odcinek ma swój własny klimat i miejmy nadzieję, że wnosimy do serialu znacznie więcej miejsc - powiedział reżyser Jon Favreau. - Wszystko staje się większe, stawki rosną, ale także osobista historia między Baby Yodą a Mandalorianinem rozwija się w sposób, który moim zdaniem będzie się podobał ludziom - dodał z kolei scenarzysta Dave Filoni.

Drugi sezon "The Mandalorian" pojawi się na platformie Disney+ 30 października. Serial składać się będzie z ośmiu odcinków.

Zobacz wideo "The Mandalorian", czyli serial ze świata "Gwiezdnych wojen". Jest nowy zwiastun!
Więcej o: