"WandaVision". Fani Marvela nie mogą się doczekać tego serialu. Jest pierwszy zwiastun

"WandaVision" zdecydowanie jest w gronie najbardziej wyczekiwanych tytułów z uniwersum Marvela. Serial o perypetiach Visiona oraz Wandy Maximoff, czyli Scarlet Witch, ma się ukazać na Disney+ jeszcze w tym roku. Marvel właśnie pokazał zwiastun produkcji, który mocno zaskakuje i tylko zwiększa apetyt na oglądanie.

Do tej pory o fabule "WandaVision" było wiadomo jedynie tyle, że akcja rozgrywa się po wydarzeniach przedstawionych w filmie "Avengers: Koniec gry". Wanda (Elizabeth Olsen) i Vision (Paul Bettany) prowadzą idealne życie na przedmieściach, jednak kolejne niewyjaśnione sytuacje zaczynają wzbudzać ich podejrzenia. Zwiastun nie rozwiewa zbyt wielu wątpliwości, jednak spostrzegawczy widzowie już szukają podpowiedzi co do scenariusza w kolejnych stopklatkach. 

Zobacz wideo

"WandaVision". Wyjątkowa produkcja prosto z marvelowskiego świata

"WandaVision" to pierwszy serial z całej gamy, która powstaje na potrzeby platformy Disney+. Szczególnie zadowoleni są czytelnicy komiksów - w zwiastunie widzimy np. Visiona w oryginalnym kostiumie (z peleryną włącznie). We wcześniej opublikowanym teaserze fani z radością wypatrzyli inspirowany komiksem kostium Scarlet Witch. Jedna ze scen nowej zapowiedzi serialu ukazuje Wandę i Visiona, którzy trzymają na rękach dwójkę bobasów - jak podaje Variety, mogą to być młodzi komiksowi superbohaterowie Wiccan i Speed. Miłośnicy Marvela wiedzą, że ten duet w komiksach współtworzy grupę Młodych Avengersów - bardzo możliwe, że to zwiastuje przełożenie także i tej superbohaterskiej drużyny na język ekranu.  

Obok Elizabeth Olsen i Paula Bettany'ego, którzy występowali m.in. w filmach "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów" i "Avengers: Wojna bez granic", w rolach drugoplanowych pojawią się Teyonah Parris, Kathryn Hahn, Debra Jo Rupp oraz Fred Melamed. Będzie też Kat Dennings, ponownie wcielająca się w Darcy Lewis z serii filmów o Thorze, oraz Randall Park jako agent FBI Jimmy Woo, znany z "Ant-Mana i Osy". Disney+ nie poinformował o dokładnej dacie premiery "WandaVision", ale można się jej spodziewać w grudniu. W Polsce na seans poczekamy do przyszłego roku.

Więcej o: