Netflix: październik 2020. Jakie nowości obejrzymy na platformie?

Jesień 2020 zapowiada się interesująco dla posiadaczy kont na Netflixie, choć nie jest jeszcze znana pełna lista produkcji, które ukażą się na platformie w październiku. Sprawdź, jakie nowości filmowe i serialowe obejrzymy już na dniach!

Netflix: nowości na październik 2020

Jakie nowości w październiku zobaczymy na Netflixie? Platforma słynie z regularnego dodawania dużej ilości nowych filmów i seriali. Na tym w końcu polega jej fenomen. Nie inaczej będzie w zbliżającym się miesiącu. Październik 2020 obfitował będzie w ciekawe tytuły, które zadowolą fanów wielu gatunków filmowych. Mimo kłopotów z produkcją wielu seriali i filmów, które miały związek z epidemią koronawirusa i zaniechaniem pracy na planach wiosną, Netflix zdołał przygotować wiele pozycji, które pojawią się na platformie już niebawem. Na które z nich już dziś warto zarezerwować czas?

Zobacz też: Fajny film na wieczór? 10 propozycji na klimatyczne pożegnanie z latem

Netflix: seriale. Przygotuj się na gorące premiery!

Netflix jest przede wszystkim nieprzebranym źródłem różnorodnych seriali, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Do tej bogatej bazy w październiku dołączą kolejne pozycje, których nie sposób przegapić.

 • "Dobrego dnia, Veronico” premiera 1 października 2020

Jest to nowa produkcja oryginalna Netflixa. Thriller powstał na podstawie książki o tym samym tytule napisanej przy współudziale kryminolog Ilanę Casoy. Serial przedstawia historię policjantki, która stara się zgłębić dwie intrygujące sprawy i pomóc ich ofiarom. "Dobrego dnia, Veronico" jest produkcją brazylijską, w której w rolach głównych podziwiać możemy: Tainá Müller, Eduardo Moscovis, Camila Morgado. 

 • "Nawiedzony dwór w Bly" premiera 9 października

To druga odsłona antologii "Nawiedzonego dworu". W opisie tej serii znajdujemy informację, że akcja toczyć się będzie w dworze w Bly, gdzie żywi i umarli mieszkają obok siebie...  W obsadzie znaleźli się m.in.: Victoria Pedretti, Henry Thomas, Oliver Jackson-Cohen, Kate Siegel, Benjamin Evan Ainsworth oraz Amelie Smith.

 
 • "Dystans społeczny" premiera 15 października

To 8 odcinkowa seria, która w całości skupia się na wydarzeniach z pierwszych miesięcy pandemii koronawirusa. W serialu zobaczymy różne ludzkie historie, które wydarzyły się w trakcie epidemii. 

Zobacz wideo Zobacz, najnowszy odcinek Popkultury!

Netflix: filmy. Jakie nowe produkcje obejrzymy w październiku?

Choć Netflix nie zdradził jeszcze pełnej listy nowych filmów, które pojawią się w serwisie już w październiku, to znamy kilka tytułów, które na pewno w najbliższych dniach zasilą jego bibliotekę. Należą do nich m.in.:

 • "Zajmiesz się nim?" premiera 2 października 2020

Jest to meksykańska komedia romantyczna opowiadająca historię szczęśliwego małżeństwa, które nie może dogadać się w kwestii potomstwa - on bardzo chciałby zostać już ojcem, ale ona wolałaby to odłożyć, gdyż jej kariera zawodowa właśnie zaczyna nabierać rozpędu. W rolach głównych zobaczymy gwiazdy znane fanom meksykańskich telenowel: Mauricio Ochmann, Esmeralda Pimentel, Matteo Giannini.

 • "Hubie ratuje Halloween" premiera 7 października 2020

Komedia z Adamem Sandlerem w roli głównej. Hubie Dubois, w którego się wciela, jest obiektem żartów i kpin wśród mieszkańców swojego miasteczka. Sytuacja zmienia się w Halloween, gdy staje on w obronie społeczności Salem w stanie Massachusetts... Obok wspomnianego już Sandlera, na ekranie zobaczymy także Julie Bowen, Kevina Jamesa, Steve'a Buscemi oraz Roba Schneidera.

 • "Proces Siódemki z Chicago" premiera 16 października

To interesująca produkcja ze świata dramatów sądowych. Przedstawia ona historię tego jak pokojowy protest podczas Krajowej Konwencji Demokratycznej w 1968 roku przerodził się w brutalne starcia z policją, co doprowadziło do postawienia jego organizatorów przed sądem. W rolach głównych zobaczymy m.in.: Sacha Baron Cohen, Eddie Redmayne, Yahya Abdul-Mateen II.

Nowości Netflixa na październik 2020

Jakie jeszcze nowości zobaczymy na Netflixie w październiku?

 • ''Deaf U'' - 9.10.2020
 • ''The Queen’s Gambit'' - 23.10.2020
 • ''The One'' - październik 2020
 • ''La Révolution'' - październik 2020
 • ''Tiny Pretty Things'' - październik 2020

Zobacz też: Najlepsze seriale na Netflixie i HBO GO. Które produkcje trzeba obejrzeć?

Więcej o: