Brakuje ci seriali o normalnych ludziach? HBO pokaże dosłownie to: "Normalni ludzie" już w grudniu

Nominowany do tegorocznych nagród Emmy serial "Normalni ludzie", oparty na bestsellerowej powieści Sally Rooney, będzie miał swoją premierę w HBO GO 1 grudnia. Od razu dostępne będą wszystkie odcinki serialu.

"Normalni ludzie" to współczesna historia miłosna podążająca śladami Marianne i Connella – dwojga młodych ludzi, którzy nieustająco krążą wokół siebie, odkrywając jak skomplikowana potrafi być młodzieńcza miłość.

HBO GO na początek potem w HBO - młodzieńcza miłość w zachodniej Irlandii

Oboje chodzą do tej samej szkoły w małym miasteczku w zachodniej Irlandii. Connell (Paul Mescal) jest lubianym, przystojnym i dobrze zbudowanym sportowcem. Marianne (Daisy Edgar-Jones) natomiast to dumna, wycofana i niepopularna samotniczka, która unika swoich kolegów i koleżanek z klasy, a na lekcjach kwestionuje autorytet nauczycieli. Między nastolatkami zaczyna iskrzyć, gdy Connell przychodzi, aby odebrać swoją matkę Lorraine (Sarah Greene) z pracy w domu Marianne. Bohaterów zaczyna łączyć dziwna i niezwykle silna więź, którą postanawiają ukryć przed rówieśnikami.

Zobacz wideo "Normalnie ludzie" [ZWIASTUN]

W rolach głównych w "Normalnych ludziach" występują: Paul Mescal oraz Daisy Edgar-Jones. Na ekranie towarzyszą im m.in. Sarah Greene, Aislín McGuckin i Desmond Eastwood. Za reżyserię serialu odpowiadają nominowany do Oscara Lenny Abrahamson i Hettie Macdonald. Oboje wyreżyserowali po sześć odcinków produkcji. Autorami scenariusza są Sally Rooney, Alice Birch i Mark O'Rowe. Serial został wyprodukowany przez Element Pictures dla BBC Three i Hulu we współpracy z Screen Ireland.

Serial "Normalni ludzie" powstał na podstawie bestsellerowej powieści Sally Rooney o tym samym tytule. Produkcja była nominowana do tegorocznych nagród Emmy w czterech kategoriach, w tym za najlepszą męską rolę pierwszoplanową (Paul Mescal) oraz za najlepszą reżyserię (Lenny Abrahamson).

Premiera serialu odbędzie się w HBO GO 1 grudnia. Tego dnia do serwisu dodany zostanie cały sezon produkcji. Emisja pierwszego odcinka na antenie HBO zaplanowana została na 14 grudnia. Serial liczy 12 odcinków. 

<<Reklama>> Książka "Normalni ludzie" dostępna jest w formie e-booka w Publio.pl >>

Więcej o: