"Przyjaciele" powrócą ze specjalnym odcinkiem w przyszłym roku? Matthew Perry pisze do fanów

Fani serialu "Przyjaciele" śledzący media społecznościowe swoich ulubieńców mogli zobaczyć ostatnio bardzo ekscytującą dla nich wiadomość. Serialowy Chandler poinformował, że cała grupa ma powrócić na ekrany na początku marca.

Plotki o specjalnym odcinku bardzo lubianego i wysoko ocenianego serialu "Przyjaciele" krążyły już od dawna. Gdyby nie pandemia koronawirusa, przez którą aktorzy nie mogli wrócić na plan, to dodatkowy odcinek tej produkcji fani obejrzeliby najpewniej już w tym roku.

'Dexter' powraca po siedmiu latach "Dexter": serial po latach powróci z nowym sezonem!

Przyjaciele. Matthew Perry ujawnia informacje o spotkaniu aktorów

Matthew Perry, który w serialu odgrywał postać Chandlera Binga, w czwartek 12 listopada opublikował na swoim koncie twitterowym krótkiego posta. Pisze w nim, że spotkanie przyjaciół zostało przełożone na początek marca. Dodaje, iż wygląda na to, że będą mieli bardzo pracowity rok. - "And that's the way I like it!" - podsumowuje.

Branża Nowy serial HBO pokazuje, jak wygląda rywalizacja w międzynarodowym banku

Przyjaciele. Gdzie możliwe będzie obejrzenie specjalnego odcinka?

Telewizja HBO potwierdziła, że to na ich platformie fani będą mogli obejrzeć dodatkowy odcinek specjalny "Przyjaciół". Niestety póki co ani Perry, ani producenci nie podali dokładnej daty premiery. Określona na początek marca data to i tak ogromny news dla miłośników tej prawie 30-letniej serialowej komedii.

Według portalu Filmweb, drugiej co do wielkości bazy filmowej na świecie, ocena ogólna "Przyjaciół" wynosi 8,3 co obecnie plasuje dzieło na 33. pozycji w rankingu najlepszych seriali. Był on nagrywany w latach 1994-2004 i liczył 10 sezonów. Poza wspomnianym wcześniej Matthew Perry, w serialu grali także między innymi Jennifer Aniston, Matt LeBlanc czy David Schwimmer.

Więcej o: