"Cztery wesela i pogrzeb" w HBO GO. Od razu 10 odcinków serialu

Nathalie Emmanuel w roli głównej, Andie MacDowell w gościnnym występie, premiera 1 grudnia w HBO GO - to nowa serialowa komedia romantyczna "Cztery wesela i pogrzeb", nawiązująca do hitu filmowego z lat 90.

Czworo przyjaciół z Ameryki spotyka się po kilku latach na weselu w Londynie. Po niespodziewanej wolcie przed ołtarzem, życie wszystkich bohaterów zmienia się diametralnie. 

Nowa wersja "Czterech wesel i pogrzebu" w HBO GO

Maya (Nathalie Emmanuel), młoda dyrektorka ds. komunikacji, pracuje na rzecz kampanii senatorskiej w Nowym Jorku. Kiedy pewnego dnia dziewczyna otrzymuje zaproszenie na ślub od swojej koleżanki ze szkoły, obecnie mieszkającej w Londynie, postanawia zostawić za sobą zarówno swoje życie zawodowe, jak i prywatne, i rusza w podróż do Anglii. Tam ponownie nawiązuje kontakt ze starymi przyjaciółmi i niespodziewanie zostaje rzucona w sam środek ich osobistych kryzysów. Wszystkich bohaterów czeka burzliwy rok, podczas którego znajdą nową miłość i poznają ból rozstania. W serialu zobaczymy, jak zaczynają i kończą się związki, miłość rodzi się i wypala, będziemy świadkami pewnego politycznego skandalu i poznamy kulisy londyńskiego życia towarzyskiego. Naturalnie nie zabraknie w nim także tytułowych czterech wesel i.... pogrzebu.

Zobacz wideo "Cztery wesela i pogrzeb" - nowy serial w HBO GO

W serialu "Cztery wesela i pogrzeb" występują: Nathalie Emmanuel (serial HBO "Gra o tron"), Nikesh Patel ("Artemis Fowl"), John Reynolds ("Stranger Things"), Rebecca Rittenhouse ("Pewnego razu... w Hollywood"), Brandon Mychal Smith ("Najbardziej znienawidzona kobieta Ameryki"), a także Andie MacDowell ("Seks, kłamstwa i kasety wideo") oraz Dermot Mulroney ("Mój chłopak się żeni").

Obowiązki producentów wykonawczych pełnili Mindy Kaling, Tracey Wigfield, Richard Curtis, Jonathan Prince, Matt Warburton, Howard Klein z 3Arts Entertainment, Charlie Grandy, Tristram Shapeero oraz Charles McDougall (odcinki 1 oraz 2). Serial wyprodukowany został przez MGM Television oraz Universal Television.

Premiera serialu "Cztery wesela i pogrzeb" zaplanowana została na 1 grudnia w HBO GO. Tego dnia do serwisu dodany zostanie cały sezon produkcji. Premiera na antenie HBO3 odbędzie się 31 grudnia w postaci sylwestrowego maratonu od godziny 20:00. Serial liczy 10 odcinków. 

Więcej o: