Sylwester w Polsacie jednak się odbędzie. Są pierwsze nazwiska wykonawców

TVN zrezygnował w tym roku z wielkiej sylwestrowej imprezy, decydując się na pokazanie 31 grudnia filmów. Jacek Kurski zapowiedział, że TVP przygotuje show, a teraz Nina Tarientiew ogłasza, że w Polsacie będzie można spodziewać się "pokoleniowego miksu".

Dyrektor programowa Polsatu w rozmowie z Interią powiedziała, że w związku z pandemią i tym, że nie może zorganizować wielkiego plenerowego koncertu, Polsat zdecydował się przygotować emitowaną na żywo imprezę sylwestrową, która będzie realizowana w dwóch studiach Polsatu równocześnie. Tarientiew zdradziła także kilka nazw wykonawców, którzy mają pojawić się w stacji w ostatni wieczór 2020 roku:

Mogę powiedzieć, że będą gwiazdy polskie i zagraniczne, dla młodych, młodszych i wiecznie młodych, czyli będzie to na pewno zabawa wielopokoleniowa. Wśród gości znajdą się wspaniali artyści od Dawida Kwiatkowskiego do Alicji Majewskiej, od Loony do legendarnego Boney M. z Maizie Williams, czyli możemy się spodziewać pokoleniowego miksu.

Sylwester w TV: Polsat muzycznie, TVN filmowo, TVP na razie tajemniczo

Wiadomo, że TVN w tym roku w sylwestra stawia na (głównie) polskie filmy: widzowie zobaczą "Nigdy w życiu!" z Danutą Stenką i Arturem Żmijewskim w rolach głównych, następnie komedię "Pieniądze to nie wszystko" Juliusza Machulskiego z Markiem Kondratem, amerykańską produkcję "American Pie II" oraz film "Świadek koronny" z Pawłem Małaszyńskim i Robertem Więckiewiczem.

Zobacz wideo Polecamy filmy, które zrobiły na nas wrażenie w 2020 roku

Prezes TVP nie zdradził dotąd, jak dokładnie będzie wyglądał program pokazany 31 grudnia, gdzie zostanie zorganizowane wydarzenie ani kto wystąpi, w rozmowie z Jastrząbpost.pl na początku grudnia mówił: 

Telewizja zawsze coś wymyśli, na pewno jakiś sylwester w tym roku będzie. A że sylwestry robione przez Telewizję Polską są najlepsze, to będzie to najlepsze show. Już państwa zapraszam. Na pewno będzie to sylwester z Dwójką. Sylwester marzeń.
Więcej o: