Sylwester TVP odbędzie się jednak w plenerze. Zaśpiewa m.in. Zenek Martyniuk i Cleo

W obliczu pandemii koronawirusa wiele stacji telewizyjnych rezygnuje z organizowania hucznych koncertów sylwestrowych. Do tego grona nie należy TVP, która zorganizuje "Sylwestra Marzeń z Dwójką" w plenerze. Wydarzenie odbędzie się w amfiteatrze w Ostródzie.

O planach Telewizji Polskiej na Sylwestra poinformował jako pierwszy portal Pudelek. "Sylwester Marzeń z Dwójką" zawita w tym roku do Ostródy, gdzie trwają już pracę nad budową sceny dla artystów. Na miejscu pracują również oświetleniowcy, a ciężarówki ze sprzętem nagłaśniającym czekają na rozładowanie.

Sylwester TVP odbędzie się w Ostródzie. Trwa budowa sceny

TVP zapowiada, że tegoroczny "Sylwester Marzeń" odbędzie się w rytmie disco. Wśród gwiazd, które wystąpią na koncercie, są m.in. Zenon Martyniuk, Marcin Miller wraz z grupą Boys oraz Cleo. Amfiteatr w Ostródzie może pomieścić łącznie 2 500 osób. TVP podkreśla, że koncert odbędzie się "z zachowaniem najwyższych zasad bezpieczeństwa". Na razie nie wiadomo, czy w imprezie sylwestrowej będzie mogła brać udział publiczność.

Serial 'Wiedźmin' "Wiedźmin". Henry Cavill miał wypadek na planie drugiego sezonu serialu

Sylwester w TVN i Polsacie. "Największa domówka w Polsce" i filmowe klasyki

Z organizacji plenerowego Sylwestra zrezygnowała już telewizja Polsat i TVN. W swojej ramówce na 31 grudnia 2020 r. TVN postawił na znane polskie filmy. Zamiast sylwestrowego koncertu, widzowie zobaczą o godz. 20:00 film "Nigdy w życiu!" z Danutą Stenką i Arturem Żmijewskim w rolach głównych, następnie komedię "Pieniądze to nie wszystko" Juliusza Machulskiego z Markiem Kondratem oraz "Świadka koronnego" z Pawłem Małaszyńskim i Robertem Więckiewiczem.

Piotr Stelmach, Marek Niedźwiecki i Kuba Strzyczkowski Polskie Radio zastrzegło "Przyjaciół Karpia", ale w radiu 357 i tak śpiewają. "To nasz wybór, a nie 'konieczność'"

Telewizja Polsat zdecydowała się na organizację "największej domówki w Polsce". Nina Terentiew, dyrektor programowa telewizji Polsat, zapowiedziała, że w ramach "Sylwestrowej Mocy Przebojów" odbędą się koncerty na żywo w dwóch studiach. - Mogę powiedzieć, że będą gwiazdy polskie i zagraniczne, dla młodych, młodszych i wiecznie młodych, czyli będzie to na pewno zabawa wielopokoleniowa. Wśród gości znajdą się wspaniali artyści od Dawida Kwiatkowskiego do Alicji Majewskiej, od Loony do legendarnego Boney M. z Maizie Williams - powiedziała Ternetiev.

Zobacz wideo Jak pracuje się z Keanu Reevesem? Opowiada twórca Cyberpunka
Więcej o: