Strażnik Teksasu powraca, ale już nie z twarzą Chucka Norrisa. Zobaczcie zwiastun nowego serialu

Gwiazdą pierwowzoru był Chuck Norris, teraz przestępców jako Strażnik Teksasu w serialu "Walker" będzie ścigał Jared Padalecki. Aktor, który przez lata był gwiazdą "Supernatural", ma polskie korzenie.

"Strażnik Teksasu" z Chuckiem Norrisem w roli tytułowej był niezwykle popularną produkcją, także w Polsce. Kręcony w latach 1993-2001 stał się nie tylko kolejnym rozdziałem w karierze aktora znanego m.in. z "Zaginionego w akcji" czy "Oddziału Delta", ale wywindował Norrisa do roli ikony internetu, bohatera niezliczonych memów (czy wtedy już istniało to określenie?) i bardziej lub mniej zabawnych żartów w stylu: "W sklepach przyjmują pieniądze z gry 'Monopol' jeśli płaci Chuck Norris", "Kiedy Chuck Norris spogląda w niebo, chmury pocą się ze strachu. Nazywamy to deszczem" czy "To nie naukowcy odkryli rozszczepianie się atomu - to Chuck Norris postanowił kopnąć z półobrotu najmniejszą rzecz na świecie".

sanah Sanah to najczęściej oglądana artystka w Polsce. W czołówce materiałów na YouTube "ostry cień mgły"

Jared Padalecki jako Strażnik Teksasu - zobacz zwiastun

Zobacz wideo "Walker" [ZWIASTUN]

21 stycznia w amerykańskiej stacji CW premierę będzie miała nowa wersja serialu. Cordel Walker będzie próbował podnieść się po śmierci żony i zająć dziećmi - a robi to po dwuletniej nieobecności w domu, spowodowanej pracą "pod przykrywką". W tytułową rolę w "Walkerze" wciela się Jared Padalecki. To aktor, który popularność zdobył dzięki roli pierwszego chłopaka jednej z głównych bohaterek "Kochanych kłopotów", ale przede wszystkim dzięki serialowi fantasy "Supernatural". Padalecki gra w tej bardzo popularnej w USA (i nie tylko) produkcji już 15 sezonów, ale w tym roku fani musieli pogodzić się z tym, że to ostateczne pożegnanie.

Tomasz Kot wspiera festiwal Kultura Bez Barier Tomasz Kot nie zagra w filmie o Tesli. "Jest żal, który trzeba też przerobić"

Jared Padalecki przyszedł na świat w San Antonio w stanie Teksas, ale jego nazwisko nieprzypadkowo brzmi swojsko. Dziadek aktora ze strony ojca, Willie Alexander Padalecki (syn Alberta Padaleckiego - urodzonego w Dziekanowicach - i Anny Rakowitz, której ojciec również urodził się w naszym kraju), był Polakiem. 

Więcej o: