Co obejrzeć dziś w telewizji? Boże Narodzenie - program telewizyjny

Program telewizyjny na pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia zapowiada się interesująco. Zobacz, co warto obejrzeć dziś w TV.

Co oglądać w święta w TV? Ciekawe propozycje

Pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia to w większości domów dzień błogiego wypoczynku i spotkań rodzinnych przy zastawionym potrawami stole. W tym roku niestety przy stołach gromadzić będziemy się w mniej licznym gronie. Nie oznacza to jednak, że święta nie będą udane. W związku z zaleceniami związanymi z epidemią wiele osób pozostanie w tym dniu w domu, a to stwarza okazję do nadrobienia zaległości telewizyjnych. Jakie ciekawe propozycje przygotowały dla widzów wiodące stacje telewizyjne? Co oglądać w święta w TV?

To właśnie miłość Filmowy kalendarz adwentowy - jakie świąteczne komedie romantyczne obejrzeć?

Co leci w TV w Boże Narodzenie 2020?

Co dziś leci w TV? W święta w telewizji pojawią się przede wszystkim znane i lubiane filmowe hity. W ciągu dnia znajdziemy dużo propozycji kina familijnego, co jest w pełni zrozumiałe i zachęca do spędzenia wspólnie czasu przed telewizorem wraz z pociechami. Jakie filmy godne polecenia obejrzymy w Boże Narodzenie?

 • 8.10 - TVN 7- "Beethoven VII: Świąteczna przygoda"
 • 12.05 - Polsat - "Święty Mikołaj z 34. ulicy"
 • 16.20 - TVP 2 - "Paddington"

Filmy na dziś wieczór: komedia, fantasy czy biografia?

Interesująco zapowiadają się filmy na dziś wieczór na TVP, Polsacie i TVN. Od godziny 20.00 rozpoczyna się kilka ciekawych, nowych produkcji.

 • TVP 1 - 20:15 "Osiecka" odc.1, serial biograficzny, przedstawiający życie poetki Agnieszki Osieckiej.
 • TVP 2 - 20:10 "Legalna blondynka II", komedia. Początkująca prawniczka Elle walczy o prawa zwierząt.
 • Polsat - 20:00 "Dziadek do orzechów i cztery królestwa", film fantastyczny, opowiadający historię dziewczyny, która pewnego dnia zostaje przeniesiona do magicznego miejsca.
 • TVN - 20:05 "Królewna Śnieżka i Łowca", film fantastyczny. Tytułowy Łowca wbrew rozkazom złej królowej postanawia przyłączyć się do ruchu oporu.

Filmy w telewizji: polecane produkcje, które obejrzysz późnym wieczorem

Późnym wieczorem również znajdziemy w telewizji kilka polecanych filmów, które warto obejrzeć dla relaksu. Jak przystało na świąteczny wieczór, są to głównie lekkie komedie, wprawiające każdego w dobry nastrój. 

 • TVP 2 - 21:55 "Gambit, czyli jak ograć króla", komedia kryminalna
 • Polsat - 22:10 "Co wiecie o swoich dziadkach?", komedia
 • TVN 7 - 22:20 "Miłość jest wszystkim", komedia romantyczna
 • TVN - 22:45 "Godziny szczytu III", komedia.

Z kolei program pierwszy TVP o 21.00 pokaże widzom film dokumentalny opowiadający historię kariery Krzysztofa Krawczyka pt.: "Krzysztof Krawczyk - całe moje życie".

'Kalifnornijskie święta' stały się hitem Netfliksa Komedie świąteczne. Sprawdź, co można obejrzeć na Boże Narodzenie oprócz "Kevina"

TVP, Polsat, TVN: co ciekawego w programie w pierwszy dzień świąt?

Co jeszcze będzie można obejrzeć na TVP, Polsacie i TVN? W związku z panującą w kraju pandemią i obostrzeniami widzowie będą mogli w Boże Narodzenie obejrzeć także transmisję mszy świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie Łagiewnikach o godzinie 7.00 na TVP 1. Na tej samej stacji zobaczyć będzie można także transmisję uroczystego błogosławieństwa Urbi et Orbi z Watykanu o godzinie 11.55.

Na Polsacie do południa znajdziemy wiele ciekawych propozycji dla najmłodszych widzów, m.in. ''Artur ratuje gwiazdkę'' (7.30), ''Smerfy: Opowieść wigilijna'' (9.35) czy ''Pada Shrek'' (10.30).

TVN przygotował za to coś dla fanów kina historycznego - o 10.00 będzie można obejrzeć "Potop" z niezapomnianą kreacją Daniela Olbrychskiego jako Andrzeja Kmicica.

Zobacz wideo Świąteczne filmy. Jakie lubimy najbardziej?
Więcej o: