Co obejrzeć dziś w telewizji? Boże Narodzenie - program telewizyjny

Co obejrzeć w telewizji w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia? Sprawdź, jakie hity przygotowały dla widzów największe stacje telewizyjne.

Co oglądać w święta w TV? Ciekawe propozycje

Drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia to zazwyczaj dla większości z nas czas błogiego odpoczynku w gronie najbliższych. Wolny czas warto umilić sobie, oglądając jeden z ciekawych filmów lub programów specjalnie przygotowanych na 26 grudnia przez stacje telewizyjne. A jest w czym wybierać. Co zatem oglądać w święta w TV? Zawsze w okresie bożonarodzeniowym w programie telewizyjnym znajdziemy więcej znanych i lubianych obrazów, a także kilka premier. Nie inaczej będzie dziś. Sprawdź, co warto obejrzeć w ostatni dzień świąt.

Co leci w TV? Pierwsza połowa dnia

Co ciekawego leci dziś w TV? Do południa w telewizji będziemy mogli zobaczyć kilka interesujących produkcji. Fani kina historycznego obejrzą na TVN drugą część filmu "Potopu" (TVN 9.50). Z kolei dla tych, którzy preferują klimaty science fiction gratkę ma Polsat - o 13.20 wyemituje on "Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy" z 2015 roku. Nie zabraknie też czegoś dla wielbicieli klasyki polskiej komedii - Telewizja Polska, a konkretnie program pierwszy przypomni kultową komedię "Poszukiwany, poszukiwana" (TVP1 15.20).

Filmy na dziś wieczór: co ciekawego w wieczornym paśmie filmowym?

W wieczornym paśmie filmowym również znajdzie się kilka różnych propozycji, co daje szansę, że każdy widz znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Które filmy na dziś wieczór wybrać?

  • TVP 1. 21.15 "Dzień dobry, kocham Cię" - komedia romantyczna z 2014 roku, stworzona przez zespół odpowiedzialny za jeden z największych polskich hitów kinowych "Nigdy w życiu". Przedstawia klasyczną, romantyczną historię idealną na świąteczny wieczór.
  • TVP 2. 22.10 "Wybuchowa para" - film sensacyjny z 2010 roku z Cameron Diaz i Tomem Cruisem w rolach głównych. Opowiada historię June, która przez splot niefortunnych zdarzeń znajduje się w środku rozgrywki między FBI a handlarzem broni.
  • Polsat. 20.05 "Iron Man III" - film s.f. z 2013 roku, który przedstawia kolejną odsłonę przygód bohatera znanego z komiksów Marvela. Genialny Robert Downey Jr., który wciela się w superbohatera, tym razem musi stawić czoła zamachowcowi, zagrażającemu całej Ameryce.
  • Polsat. 22.55 "Point Break - na fali" - film sensacyjny z 2015 roku z Luke'm Bracey w roli głównej; fabuła skupia się na agencie prowadzącym śledztwo w sprawie napadów na korporacje; by dotrzeć do osób, które za nimi stoją, musi on przeniknąć do grupy wielbicieli sportów ekstremalnych.
  • TVN. 20.05 "Holiday" - to lekka i przyjemna komedia romantyczna z 2006 roku w gwiazdorskiej obsadzie; w głównych bohaterów wcielili się Cameron Diaz, Kate Winslet, Jude Law i Jack Black; akcja toczy się wokół dwóch bohaterek, które postanawiają zamienić się mieszkaniami, by dać sobie szansę na zmianę w życiu.

Filmy w telewizji: polecane produkcje

Poszukując polecanego filmu lub programu w telewizji na świąteczny wieczór, warto także sprawdzić, co oferują nam inne stacje. 

  • TV4 20.00 "Wciąż ją kocham", melodramat USA 2010
  • TVN7 20.00 "Batman: Początek", film sensacyjny USA 2005
  • Canal+ Premium 20.00 "1800 gramów", dramat obyczajowy Polska 2019
  • Canal+ Premium 21.40 "Last Christmas", komediodramat Wielka Brytania/ USA 2019
  • TV4 22.25 "M jak Morderca", kryminał USA 2017.

TVP, Polsat, TVN w drugi dzień świąt

Wiodące stacje TVP, Polsat i TVN w drugi dzień świąt to przede wszystkim znane i sprawdzone hity filmowe. Telewizja Polska przygotowała na ten wieczór także premierowy program muzyczny. O 20.00 na TVP2 zostanie wyemitowany jubileuszowy koncert zespołu Boys.

Na Polsacie drugi dzień świąt upłynie pod znakiem kina s.f. - oprócz "Gwiezdnych Wojen" i "Iron Mana III" obejrzeć będzie można także jeszcze jedną produkcję Marvela, czyli "Ant-Man" (16.15).

TVN z kolei zaoferuje ciekawe specjalne wydania hitowych programów: "MądrzeJEMY z Katarzyną Bosacką" o 17.25 oraz "Totalne remonty Szelągowskiej" o 18.00. 

Zobacz wideo Justyna, Marta i Maja o najlepszych filmach widzianych w 2020 roku
Więcej o: