Sylwester 2020/21. Co zobaczymy w telewizji w sylwestrową noc? [TVP, TVN, Polsat]

Sylwester 2020/21 ze względu na obostrzenia sanitarne związane z pandemią koronawirusa będzie całkowicie inny niż w poprzednich latach. Tym razem nie odbędą się wielkie, plenerowe koncerty z publicznością zgromadzoną w centrach polskich miast. Co w zamian przygotowały największe stacje telewizyjne? Co zobaczymy w telewizji w sylwestrową noc?

Restrykcje związane z koronawirusem sprawiły, że TVN, Polsat i TVP musiały zmienić swoje plany na sylwestrową noc. TVP i Polsat postanowiły zorganizować koncerty bez udziału publiczności - Polsat w dwóch studiach telewizyjnych w Warszawie, a Telewizja Polska w amfiteatrze w Ostródzie. Z kolei telewizja TVN zdecydowała się na nieorganizowanie wydarzenia na żywo i przez całą noc będzie pokazywać filmy fabularne.

Sylwester 2020/21 w Polsacie. Kto wystąpi? Jakie gwiazdy zaśpiewają?

Sylwestrowa Moc Przebojów 2020 w Polsacie rozpocznie się o godz. 20:00 i potrwa do godz. 1:00 w nocy. Organizatorzy zapowiadają, że koncert w ramach "największej domówki w Polsce" odbędzie się w dwóch studiach telewizyjnych z udziałem największych gwiazd muzyki.

Na scenie wystąpią między innymi: Bajm, Doda, Sylwia Grzeszczak, Dawid Kwiatkowski, Enej, Alicja Majewska, Czadoman, Michał Szpak, Lou Bega, Piękni i Młodzi, Stachursky, After Party, Feel, Piersi, Brave & Antek Smykiewicz, Michał Wiśniewski, Mandaryna, Daj to głośniej, Sławomir, Stefano Terrazzino i Liber & InoRos.

Oprócz występów gwiazd muzyki na widzów czekają również inne atrakcje. W czasie nocy sylwestrowej wróżbita Maciej przygotuje horoskop na nadchodzący rok, dotyczący zdrowia, miłości i pracy, Rafał Maserak nauczy nas jak tańczyć w domu, a występom muzycznym na scenie będzie towarzyszyć Tomasz Barański i jego grupa taneczna NEXT.

Sylwestrową Moc Przebojów 2020 w Polsacie poprowadzą: Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz oraz Karolina Gilon i Rafał Maserak.

Sylwester 2020/21 w TVN. Jakie filmy zobaczymy?

W ciągu ostatnich lat TVN organizował koncerty sylwestrowe na placu Bankowym w Warszawie. Jednak w tym roku stacja zdecydowała się na nieorganizowanie wydarzenia na żywo i postawiła na szereg znanych filmów fabularnych.

Jean-Michel Jarre Jean-Michel Jarre zaprasza na sylwestrowe show w wirtualnej paryskiej katedrze Notre-Dame

Sylwester w TVN rozpocznie się o godz. 20:05 od emisji komedii romantycznej "Nigdy w życiu!" z Danutą Stenką i Arturem Żmijewskim w rolach głównych. Od 22:05 Marek Kondrat będzie nas przekonywał, że "Pieniądze to nie wszystko", a o godz. 00:05 zobaczymy amerykańską komedią "American Pie 2". Sylwester w TVN zakończy się o godz. 02:00 wraz z emisją "Świadka Koronnego" z Robertem Więckiewiczem i Pawłem Małaszyńskim.

Sylwester 2020/21 w TVP. Kto wystąpi na Sylwestrze Marzeń z Dwójką?

Telewizja Polska zdecydowała się na organizację plenerowego koncertu bez udziału publiczności w amfiteatrze w Ostródzie. Sylwester Marzeń z Dwójką rozpocznie się o godz. 19:55 i potrwa do godz. 0:15, kiedy rozpocznie się retransmisja wydarzenia.

Na scenie amfiteatru w Ostródzie pojawią największe polskie gwiazdy muzyki disco-polo oraz pop. Na scenie zobaczymy między innymi Zenka Martyniuka z zespołem Akcent, Marcina Millera i grupą Boys, Weekend, Milano. Zaśpiewają również zwyciężczynie Eurowizji Junior Roksana Węgiel i Viki Gabor oraz Cleo, Golec uOrkiestra, Gromee, Helena Vondrackova i Thomas Anders z Modern Talking.

Sylwestra Marzeń z Dwójką poprowadzą Norbii, Rafał Brzozowski, Aleksander Sikora oraz Ida Nowakowska, Izabela Krzan i Małgorzata Tomaszewska.

Zobacz wideo Popkultura odc. 59
Więcej o: