Program tv na Święto Trzech Króli 2021. Co obejrzeć w telewizji?

6 stycznia obchodzimy święto Trzech Króli, które od 2011 roku ustawowo oznacza dzień wolny od pracy. Tego dnia główne stacje telewizyjne przygotowały przede wszystkim repertuar rodzinny, a dla osób, które nie będą chciały oglądać skoków narciarskich, znajdzie się uczciwy wybór klasycznych komedii.
Zobacz wideo

Program TV na Trzech Króli. Poranne propozycje dla dzieci

TVP1 na święto Trzech Króli przygotowała sporo propozycji dla dzieci. Już o 5.25 ci najmłodsi, którzy nie lubią długo spać, będą mogli obejrzeć animacją "Alvin i wiewiórki II". Po tym, jak o 7.00 rano odbędzie się transmisja mszy świętej, dzieciaki będą mogły obejrzeć "Gnomeo i Julię. Tajemnicę zaginionych krasnali" - film zacznie się o 8 rano. Zaraz potem zacznie się film komediowy "Mikołaj i spółka". Tymczasem Polsat o 7.35 wyemituje "Artura i Minimki" w reżyserii Luca Bessona, a o 9.45 obejrzeć można kultową animację "Madagaskar", którą dubbingują m.in. Małgorzata Kożuchowska, Artur Żmijewski i Piotr Adamczyk. Zaraz po tym filmie zacznie się na tej samej stacji seans filmu "Wall-E" - kultowej animacji od studia Pixar o małym robocie, który pomaga wrócić ludziom na Ziemię. Polsat konsekwentnie zwraca się też do najmłodszych widzów z filmem familijnym "Nie wierzcie bliźniaczkom", w którym podwójną rolę zagrała nastoletnia Lindsay Lohan.

Co obejrzeć w tv w Trzech Króli? Propozycje na resztę dnia

Dwójka i TVN od rana widzów będą raczyć telewizją śniadaniową. Na TVP1 po serii filmów dla dzieci, zobaczyć będzie można także o 13.05 film dokumentalny o Janie Pawle II "Lubię patrzeć, jak wschodzi słońce", później romans "Świąteczne przeznaczenie", teleturniej "Jaka to melodia", a od 16.30 relację z Turnieju Czterech Skoczni. TVP2 o 14.00 nada "Familiadę", po niej "Koło fortuny" i koncert "Szansy na sukces" w Opolu z 2019 roku. O 16.20 na tej stacji zacznie się komedia "Pan mama" z Michaelem Keatonem w roli głównej. W podobnej porze Polsat emitować będzie kultowe "Jumanji" z Robinem Williamsem, a TVN o 16.45 pokaże swoim widzom klasyczną komedię "Junior" z Arnoldem Schwarzeneggerem, Dannym De Vito i Emmą Thompson, która opowiada o naukowcu-mężczyźnie, który w ramach testowania leku na płodność dla kobiet zachodzi w ciążę.

Co obejrzeć w telewizji wieczorem w święto Trzech Króli?

Po tym, jak skończy się Puchar Świata i Turniej Czterech Skoczni, widzowie TVP1 będą mieli szansę oddać się rozrywce podczas teleturnieju "Jeden z dziesięciu", a później oglądając "Wiadomości". O godzinie 20.15 na Jedynce odbędzie się premiera siódmego odcinka serialu biograficznego "Osiecka", a później koncert kolędowy. TVP2 przygotowała tradycyjną "Panoramę", "Va banque", serial "Kozacka miłość" o 18.45, później będą "Barwy szczęścia" - a gdyby ktoś nie oglądał ostatniego "Sylwestra marzeń", będzie mógł nadrobić wrażenia podczas retransmisji o 20.40.

Stacja Polsat na wieczór przygotowała seans kultowej polskiej komedii "Jak rozpętałem II wojnę światową", który zacznie się o 20.05. Na TVN-ie z kolei nastąpią tradycyjne już emisje "Na Wspólnej" i "Milionerów". O 21.30 widzowie tej stacji będą mogli obejrzeć pierwszy odcinek serialu "Chyłka - Rewizja" na podstawie powieści Remigiusza Mroza, a z Magdaleną Cielecką w roli głównej. Na sam koniec dnia przewidziano na tej antenie komedię z Markiem Kondratem "Pieniądze to nie wszystko" - film zacznie się o 22.30.

Więcej o: