Strażnik Teksasu ma teraz polskie korzenie. Są pierwsze zdjęcia z nowego serialu "Walker"

Telewizja CBS pokazała pierwsze zdjęcia z serialu "Walker". To nowa wersja kultowego "Strażnika Teksasu", którego przez lata grał sam Chuck Norris. Teraz w rolę Cordella Walkera wciela się Jared Padalecki, który widzom na całym świecie jest doskonale znany z roli Sama Winchestera z serialu "Nie z tego świata".

Twórcy zdecydowali, że tym razem Cordell Walker będzie wdowcem z dwójką dzieci. Akcja zaczyna się w momencie, kiedy wraca do rodzinnego Austin po dwóch latach pracy pod przykrywką. Będzie musiał walczyć ze zbrodnią, ale odkryje, że dużo trudniejsze i cięższe zadania czekają go w domu.

>>> Chuck Norris nie tylko zagrał Strażnika Teksasu. Zaśpiewał nawet piosenkę z czołówki serialu <<<

"Walker". Zdjęcia z planu nowej wersji "Strażnika Teksasu"

Cordell to facet z bardzo silnym kodeksem moralnym. Po dwóch latach nieobecności będzie miał spore trudności, żeby porozumieć się ze swoim refleksyjnym i bardzo kreatywnym synem Augustem, którego gra Kale Culley. Łatwo też nie będzie z nieco zbuntowaną i bardzo stanowczą Stellą graną przez Violet Brinson. Sprawy nie będą ułatwiać też jego starsi krewni. Brat Liam (Keegan Allen) opiekował się dziećmi pod nieobecność ojca, a dużo do powiedzenia będą też mieli bardzo konserwatywny ojciec Bonham (Mitch Pileggi) oraz bardzo uważna matka Abeline (Molly Hagen).

Zobacz wideo "Walker". Zwiastun nowej wersji "Strażnika Teksasu". Chucka Norrisa zastąpił aktor polskiego pochodzenia

W pracy też przyszły zmiany - były kolega Larry został kapitanem Cordella, który jest też całkiem zdziwiony tym, jak dobrze dogaduje się ze swoją nową partnerką Micki (Lindsey Morgan). To jedna z pierwszych kobiet w szeregach Strażników Teksasu. Właśnie ona nabiera podejrzeń co do tajemniczych okoliczności żony Cordella, którą gościnnie zagrała żona aktora Genevieve Padalecki - także aktorka.

 

Amerykańscy widzowie pierwszy odcinek serii będą mogli obejrzeć już 21 stycznia - na razie nie wiadomo, kiedy produkcja dotrze do polskich widzów. Grający główną rolę Jared Padalecki ma polskie korzenie - jego dziadek ze strony ojca miał na imię Willie Alexander Padalecki i był synem Alberta Padaleckiego z Dziekanowic oraz Anny Rakowitz z Polski. Aktor jednak na świat przyszedł w San Antonio leżącym w Teksasie - czyni go to idealnym kandydatem do roli.

>>> "Chuck Norris potrafi dzielić przez zero". Kultowy aktor skończył 80 lat <<<

Młody Jared popularność zdobył dzięki roli pierwszego chłopaka jednej z głównych bohaterek "Kochanych kłopotów", niemniej status gwiazdy ugruntowała główna rola w serialu "Nie z tego świata" ("Supernatural"), w którym przez 15 lat grał Sama Winchestera, który z bratem Deanem walczy z demonami atakującymi ludzi. Ostatni sezon popularnej produkcji wyemitowany został w 2020 roku, "Walker" więc to jego pierwszy projekt po zakończeniu tak ważnego rozdziału w życiu.

Więcej o: