"Seks w wielkim mieście" wraca. Nowy serial HBO Max nie będzie jednak taki jak kiedyś

"Seks w wielkim mieście" to jeden z najpopularniejszych seriali HBO w historii. Doczekał się dwóch kontynuacji na dużym ekranie, a teraz mają powstać nowe odcinki. Zdjęcia do dziesięcioodcinkowej produkcji mają ruszyć wiosną.

Wiadomo już, że w rolach przyjaciółek z Nowego Jorku powrócą Sarah Jessica Parker (serialowa Carrie Bradshaw), Cynthia Nixon (Miranda Hobbes) oraz Kristin Davis (Charlotte York), ale w obsadzie zabraknie Kim Cattrall, która wcielała się w Samanthę Jones. Kilka lat temu aktorka wypowiedziała się w sprawie ewentualnego powrotu na plan: 

Z mojej strony odpowiedź brzmi 'nie'. Życie polega na tym, by wyciągać wnioski z doświadczeń i mój to: pracuj z dobrymi ludźmi i miej z tego radość.
Zobacz wideo Najgłośniejsze konflikty polskich gwiazd. Żył nimi cały show-biznes

Komentatorzy uznali, że jest konflikt między Cattrall i Parker, choć żadna z nich nie powiedziała tego wprost.

Blade Runner 2049Netflix styczeń 2021 - najlepsze nowości na początek roku

"Seks w wielkim mieście" wraca. HBO Max znów sięga w przeszłość

Jeśli zaś chodzi o sam serial, na razie wiadomo, że zdjęcia powstaną w Nowym Jorku, a każdy odcinek ma trwać ok. pół godziny i pokazywać dalsze losy Carrie, Mirandy i Charlotte, które mają teraz około pięćdziesiątki. - Wychowałam się z tymi bohaterkami, nie mogę się więc doczekać, by obaczyć jak ich historie rozwinęły się w nowym rozdziale - powiedziała Sarah Aubrey z HBO Max. Nowe odcinki "Seksu w wielkim mieście" mają być zatytułowane "And Just Like That…". To kolejny już, po "True Blood" ("Czysta krew") oraz "Plotkarze", serial HBO Max, który sięga do telewizyjnych hitów sprzed lat. 

"Plotkara". W reboocie serialu pojawi się jedna z gwiazd oryginalnej wersji >>

"Seks w wielkim mieście" miał premierę w 1998 roku (scenariusz powstał na podstawie książki pod tym samym tytułem), odcinki były pokazywane w HBO do 2004 roku. W 2008 i dwa lata później można było oglądać w kinach filmy o Carrie i jej przyjaciółkach. 

<<Reklama>> Książka "Seks w wielkim mieście... i co dalej?" dostępna jest w formie e-booka w Publio.pl >>

Seks w wielkim mieście"Seks w wielkim mieście" kończy 20 lat. Oto szczegóły z serialu, których mogliście nie zauważyć

Więcej o: