Lisa Kudrow o powrocie "Przyjaciół": Coś tam już nagrałam. Będzie świetnie

Lisa Kudrow była ostatnio gościem podcastu Roba Lowe'a. W trakcie rozmowy uspokoiła wszystkich wielbicieli kultowego serialu "Przyjaciele" i zapewniła, że choć zdjęcia do specjalnego odcinka zostały przełożone, produkcja niewątpliwe zostanie dokończona.

Jeszcze na początku 2020 roku ogłoszono wielki powrót "Przyjaciół" i specjalny odcinek kultowego serialu. Niestety w związku z wybuchem epidemii koronawirusa zdjęcia trzeba była przesunąć już kilka razy - wielbiciele produkcji obawiają się, że plany zostaną ostatecznie odwołane. Dobre wieści dla zaniepokojonych ma Lisa Kudrow, która grała przez 10 sezonów Phoebe.

>>> Powrót "Przyjaciół" po raz kolejny przełożony. Jennifer Aniston komentuje: To nie jest bezpieczny czas<<<

Lisa Kudrow uspokaja: Już coś nagraliśmy

Lisa Kudrow w trakcie rozmowy aktorem Robem Lowe w jego podcaście wyjaśniła, że specjalny odcinek będzie zawierał różne odsłony: - Nakręciliśmy już kilka pakietów. Ja sama już coś tam zdążyłam nagrać, więc produkcja na pewno powstanie, skoro już przygotowałam materiały - uspokajała. I wyjaśniła, jak to będzie mniej więcej wyglądać.

Zobacz wideo Mija 17 lat od emisji ostatniego odcinka "Przyjaciół"

Odcinek specjalny będzie pokazywać ponowne spotkanie obsady, która nie wystąpiła wspólnie od 2004 roku. Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry, David Schwimmer i Lisa Kudrow zjawią się w starym studio, w którym nagrywano "Przyjaciół" - obecni będą także twórcy pomysłu na program i scenariusza Marta Kaufmann i David Crane.

Lisa Kudrow podkreśla:

Ale to nie jest tak, że mamy do tego scenariusz. Nie będziemy wcielać się w nasze postaci. To będzie nasze spotkanie - to jest coś bardzo rzadkiego, nie wystąpiliśmy razem przed ludźmi od 2004 roku, kiedy serial się skończył. Myślę, że to będzie rewelacyjne.

Dodała też, że póki co kolejne zdjęcia są zaplanowane na wczesną wiosnę. Pierwotnie odcinek specjalny miał pojawić się jeszcze w maju 2020 roku, by uświetnić start platformy HBO Max. Póki co jeszcze nie ma konkretnej daty premiery.

>>> Courteney Cox pokazała zdjęcie z "ostatniej wieczerzy" przed nakręceniem finału "Przyjaciół"<<<

Więcej o: