Netflix pokazuje zwiastun "Plemion Europy". Twórcami producenci "Dark"

Netflix pokaże "Plemiona Europy" 19 lutego, wielu fanów sci-fi czeka na ten sześcioodcinkowy serial, bo odpowiadają za niego twórcy "Dark".

W "Plemionach Europy" przygody trójki rodzeństwa rozpoczynają się w futurystycznej Europie, która została dotknięta przez tajemniczą katastrofę.

Netflix pokaże nowy serial sci-fi. "Plemiona Europy" przeniosą nas do 2074 roku

Showrunner i twórca serialu Philip Koch mówi:

Plemiona Europy to ukłon w stronę gatunku science fiction. Serial przedstawia ekscytujący świat, który dopiero staje na nogi po tajemniczej katastrofie, a na końcu daje nadzieję na nowy początek dla Starego Kontynentu.
Zobacz wideo "Plemiona Europy" [ZWIASTUN]

Jest rok 2074. W następstwie tajemniczej globalnej katastrofy wybucha wojna między plemionami, które wyłoniły się z ruin Europy. Trójka rodzeństwa z pokojowego plemienia Źródlan - Kiano (Emilio Sakraya), Liv (Henriette Confurius) i Elja (David Ali Rashed) - zostaje rozdzielona i zmuszona do wytyczenia własnych ścieżek w pełnej akcji walce o przyszłość nowej Europy.

W rolach głównych występują: Emilio Sakraya, Henriette Confurius, David Ali Rashed, Oliver Masucci, Robert Finster i Ana Ularu. Zachwycająca wizualnie przygoda sci-fantasy została wyprodukowana przez producentów "Dark", Quirina Berga i Maxa Wiedemanna, a także Maximiliana Vettera z W&B Television.

- W grudniu 2029 roku technologia nagle zaczęła wariować. Bam! Zgasły światła i nastała ciemność. To było ten moment. Nastało średniowiecze - mówi Mojżesz, wybawca i samotnik, grany przez Olivera Masucciego. 45 lat później, Europa jest podzielona na mikropaństwa, a ludzie żyją w plemionach. "Teraz Plemiona rządzą naszym kontynentem, Europą"  - twierdzi Varvara z plemienia Wron, grana przez Melikę Foroutan. Liv grana przez Henriette Confurius mówi z kolei:

Myśleliśmy, że będziemy mogli żyć w pokoju na zawsze. Ale myliliśmy się. Moja rodzina gdzieś tam jest. Zrobiłabym wszystko, by ją odzyskać.

Pozostawieni sami sobie, walczą o przetrwanie i ponowne zjednoczenie rodziny.

Więcej o: