Co obejrzeć w Walentynki? Program telewizyjny na 14 lutego 2021

Co obejrzeć w Walentynki? Telewizja przygotowała dla widzów wiele ciekawych propozycji, nie tylko filmów romantycznych.

Program TV na Walentynki: co obejrzymy w niedzielny wieczór?

Co obejrzeć w Walentynki, które w tym roku wypadają w niedzielę 14 lutego? W telewizji znajdziemy mnóstwo propozycji filmów o tematyce romantycznej, ale nie tylko. Jeśli planujesz spędzić ten wyjątkowy wieczór z ukochaną osobą przed telewizorem, na pewno się nie zawiedziesz. Zarówno na kanałach naziemnych dostępnych dla wszystkich odbiorców, jak i w "kablówce" znajdziesz szereg interesujących propozycji. 

Film na walentynki - sprawdź 5 propozycji od serca

Walentynki: program telewizyjny

Program telewizyjny na Walentynki 2021 jest bardzo atrakcyjny. Wiele osób spędzi ten wieczór w domach, gdyż w dalszym ciągu zamknięte pozostają lokale gastronomiczne, które zazwyczaj w walentynki przeżywają oblężenie. Co ciekawego proponują w ten wieczór stacje telewizyjne? Otóż każdy znajdzie coś dla siebie.

 • Telewizyjna Jedynka na walentynkowy wieczór zaplanowała finałowy odcinek głośnego serialu "Osiecka", który zostanie wyemitowany o 20.15. Po nim widzowie będą mogli obejrzeć kolejny odcinek trzeciego sezonu reality show pt. "Sanatorium miłości". Wieczór zakończy się pasmem zakochana jedynka, w ramach którego pokazana zostanie amerykańska komedia romantyczna z 2017 roku "Świątek, piątek - Walentynki".
 • Polsat na ten wyjątkowy wieczór przygotował specjalny koncert, w którym największe polskie gwiazdy zaśpiewają piosenki o miłości. Wśród gwiazd zobaczymy m.in. Anię Wyszkoni i Michała Szpaka. Początek transmisji o 20.05.
 • TVN w walentynkowy wieczór zaprezentuje wyjątkowe show, które poprowadzą Paulina Krupińska i Marcin Prokop. Dzięki niemu dowiemy się m.in. tego co pojawi się na antenie w wiosennej ramówce. Początek relacji o 20.05. Nie zabraknie też dawki romantycznego humoru, którą zapewni film pt.; "Notting Hill" z Julią Roberts i Hugh Grantem w rolach głównych (22.00).
 • Telewizyjna Dwójka będzie odskocznią od romantycznych klimatów. Na antenie pokazane zostaną kolejno: film sensacyjny z 2013 roku "Empire State: Ryzykowna gra" oraz dramat obyczajowy "Księgarnia z marzeniami" (w ramach pasma Kino bez granic). Początek o 20.00.
 • W TVN 7 wieczorem pojawią się filmy tematycznie nawiązujące do święta 14 lutego. O 20.00 rozpocznie się komedia pt. "Walentynki", a o 22.40 komediodramat - "Jak się nie oświadczać".
 • TV Puls stawia w ten wieczór na thrillery trzymające widzów w napięciu: o 20.00 wyemitowany zostanie film "Ocean ognia", natomiast o 22.15 "Air Force One". 
 • Walentynki dobrze zapowiadają się też w Canal+. O 20.00 zobaczyć będzie można komedię "Jak poślubić milionera", natomiast o 21:45 film z tego samego gatunku pt.: "Niedobrani".

Gdyby ulica Beale umiała mówićFilmy romantyczne: Netflix. Najlepsze komedie i melodramaty. Sprawdź, które z nich warto obejrzeć

Większość stacji stawia w walentynkowy wieczór na dobre, sprawdzone kino romantyczne. Widzowie będą mogli obejrzeć m.in.:

 • "Bridget Jones: W pogoni za rozumem" (20.00 Kino TV),
 • "Cztery wesela i pogrzeb" (21.00 HBO 3),
 • "Seks w wielkim mieście" (20.35 TNT),
 • "Romeo i Julia" (22.00 Stopklatka)
 • "Jedz, módl się, kochaj" (22.10 AXN)
 • "Stalowe magnolie" (21.00 CBS Europa)
 • "Titanic" (21.00 Polsat Film). 

Zobacz też: Najlepsze filmy na walentynki - produkcje, które rozgrzeją wasze serca! [LISTA]

Zobacz wideo Kto jest królem polskiej komedii romantycznej? Zwycięzca mógł być tylko jeden [Popkultura Extra]