"Koniec świata, czyli kogel-mogel 4". Są szczegóły dotyczące fabuły - Wolańska w celibacie

"Kogel-mogel 3" był jednym z największych kinowych hitów 2019 roku, więc nic dziwnego, że powstaje kolejna część. "Koniec świata, czyli kogel-mogel 4" jeszcze nie ma daty premiery, ale wiemy, że pojawią się w nim m.in. Aleksandra Hamkało, Nikodem Rozbicki, Grażyna Błęcka-Kolska i Zdzisław Wardejn.

Jeśli chodzi o fabułę, kilka szczegółów zdradza Telemagazyn.pl. Miłość Agnieszki (Aleksandra Hamkało) i Marcina (Nikodem Rozbicki) ma być w rozkwicie, podobnie jak Kasi (Grażyna Błęcka-Kolska) i profesora Wolańskiego (Zdzisław Wardejn).

"Koniec świata, czyli kogel-mogel 4". Wolańska w celibacie, babcia Solska czeka na ślub 

Być może największym zaskoczeniem dla fanów filmowego cyklu będzie informacja, że porzucona Wolańska (Ewa Kasprzyk) postanawia radykalnie odmienić swoje życie i zamiast na seks, tym razem stawia na celibat. Jeśli zaś chodzi o babcię Solską, którą zagrała zmarła niedawno Katarzyna Łaniewska, ta marzy o ślubie swojego jedynego wnuka. Czyżbyśmy mieli usłyszeć parafrazę kultowego tekstu?

Łoj, córciu, córciu! Już ty panienką długo nie będziesz...
Zobacz wideo "Kogel Mogel" to film jakby kultowy. Za co ludzie go tak kochają? Za te cytaty!

Może być ciężko, bo na drodze do szczęścia młodego Zawady ma stanąć Bożenka. Z kolei spokój Piotrusia (Maciej Zakościelny) i Marlenki (Katarzyna Skrzynecka) burzy nieoczekiwana wizyta... Czyja? To na razie tajemnica. Pojawiło się za to kilka zdjęć z planu.

Od niedawna trzecia część "Kogla-mogla" jest dostępna w serwisie Netflix i jest jedną z częściej oglądanych produkcji w Polsce - w środę 10 lutego była na trzecim miejscu TOP10.

Pierwsza część "Kogla-mogla" miała premierę w 1988 roku. W tej komedii w reżyserii Romana Załuskiego Kasia jest świeżo upieczoną studentką Wydział Pedagogiki Uniwersytetu Warszawskiego. Potem powstała kontynuacja (premiera w 1989 roku), w której jest już mężatką. W filmie "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3" zabrakło w obsadzie jej filmowego męża - niestety, grający go Dariusz Siatkowski zmarł w 2008 roku, a także zmarłych Jerzego Turka (Zenona Solskiego, ojca Kasi) i Małgorzaty Lorentowicz (babci Wolańskiej). W czwartej części, która ma mieć premierę w tym roku, do obsady dołączyła za to Dorota Stalińska.

Więcej o: