"Opowieść podręcznej". Jest zwiastun czwartego sezonu. Rebelia się zbroi, a w tle gra Billie Eilish

"Tu Radio Wolna Ameryka" - słyszymy w zwiastunie czwartego sezonu jednego z najpopularniejszych seriali ostatnich lat. Nadchodzącej wiosny "Opowieść podręcznej" powróci z nową dawką emocji i pokaże świat pogrążony w chaosie, z wojną na horyzoncie.

O tym, że "Opowieść podręcznej" przedłużono o kolejny, czwarty sezon wiemy już od sierpnia 2019 roku (w planach jest też sezon piąty). Niestety, tak jak w przypadku wielu innych produkcji, pandemia koronawirusa spowodowała przestój w pracach nad nowym sezonem. W zaledwie dwa tygodnie od rozpoczęcia zdjęć ekipa serialowa musiała zawiesić działania. Przeszkody zostały jednak pokonane - miłośnicy serialu doczekali się oficjalnego zwiastuna kolejnej serii opowieści z dystopijnego świata, w którym w Ameryce władzę przejęła fanatyczna grupa religijna. W tej wersji rzeczywistości kobiety traktowane są jak niewolnice, których jedynym zadaniem jest płodzenie dzieci.

Nowy sezon "Opowieści podręcznej". "Nieważne, gdzie zastanie cię dziś wojna, pamiętaj: ciągle tu jesteśmy"

Nowa seria "Opowieści podręcznej" rozpoczyna się w miejscu, w którym zakończył się trzeci sezon. June, bohaterka grana przez Elisabeth Moss, na samym początku swojej przygody została złapana przez członków religijnego reżimu Gilead podczas próby ucieczki do Kanady. Oprócz wcielenia się w tytułową rolę aktorka wyreżyserowała jeden z odcinków. Jak zapowiadają twórcy, "ciągle trwa walka June przeciwko Gilead o wolność - ryzyko, jakie podejmuje kobieta, przynosi nieoczekiwane i niebezpieczne nowe wyzwania, a jej pragnienie sprawiedliwości i zemsty grozi nie tylko zniszczeniem najważniejszych relacji w jej życiu, ale i całkowitym pochłonięciem jej samej".

Zobacz wideo "Opowieść podręcznej". Wybuchowy zwiastun czwartego sezonu hitowego serialu Hulu

Obok Elisabeth Moss w "Opowieści podręcznej" występują Joseph Fiennes, Yvonne Strahovski, Samira Wiley, Alexis Bledel, Ann Dowd, Max Minghella, Madeline Brewer, O-T Fagbenle, Amanda Brugel, Bradley Whitford i Sam Jaeger. Rozbrzmiewający z radia Głos Ruchu Oporu to Oprah Winfrey, po raz pierwszy przedstawiona widzom w sezonie drugim.

Czwarty sezon "Opowieści podręcznej" zadebiutuje na platformie Hulu 28 kwietnia. W Polsce produkcję emituje HBO - na razie nie wiadomo, kiedy możemy się spodziewać premiery w serwisie HBO GO.

<<Reklama>> Ebook "Opowieść podręcznej" Margaret Atwood dostępny jest w Publio.pl >>

Więcej o: