David Hasselhoff zagra samego siebie w serialu "Ze Network". Będą kłopoty na granicy polsko-niemieckiej

David Hasselhoff stał się już na tyle kultową postacią, że ze spokojem może na ekranie wcielać się w samego siebie, co zresztą chętnie robi. Nie inaczej będzie w nowym niemieckim serialu "Ze Network" - jego fabuła uwikła Hasselhoffa w międzynarodowy spisek. Część zdjęć zostanie nakręcona w Polsce.

Podczas gdy Nicolas Cage szykuje się do występu w filmie "The Unbearable Weight of Massive Talent", w którym będzie miał okazję pokazać się widzom od najlepszej strony, grając samego siebie, David Hasselhoff bije go na głowę, bo niebawem wkroczy na plan już trzeciego projektu tego rodzaju. Po tym, jak wcielił się w różne wersje siebie w sitcomie "Hoff the Record" oraz filmie "Killing Hasselhoff", przyszedł czas na serial komediowy "Ze Network", który wyprodukuje niemiecka firma Syrreal Entertainment we współpracy z CBS Studios.

Nicolas CageNicolas Cage i rola życia. Aktor zagra samego siebie w filmie o sobie

David Hasselhoff przybywa na granicę niemiecko-polską i wpada w tarapaty w nowym serialu

W "Ze Network" zobaczymy Hasselhoffa, który wybiera się do Niemiec z myślą, że zagra główną rolę w sztuce wystawianej w wielkim berlińskim teatrze. Szybko okaże się jednak, że chodzi o mały lokal znajdujący się "nieopodal Berlina" - a dokładnie trzy godziny drogi stamtąd, w mieście Görlitz, na granicy z Polską. Na miejscu Hoff zostaje wciągnięty w samo centrum międzynarodowego spisku, za którym stoją byli zimnowojenni mordercy. 

Zobacz wideo David Hasselhoff miesiąc temu wziął ślub. Teraz jego małżonka pokazała filmiki. Nagrali przysięgę małżeńską

Fikcyjną wersję samego siebie w serialu zagra także Henry Hübchen, który ma być scenicznym partnerem Hasselhoffa. Aktor okaże się mieć dość mroczną przeszłość i również należy do serialowej organizacji zabójców, znanej jako "Sieć". Ośmioodcinkowy serial został stworzony przez Christiana Alvarta, który zajmie się też reżyserią. Współautorem scenariusza jest Arend Remmers. Zdjęcia do "Ze Network" powstaną w Görlitz, Berlinie, Polsce oraz w jeszcze nieokreślonym kraju na Bliskim Wschodzie. Premierę serialu na niemieckiej platformie TVNow zaplanowano na przyszły rok.

Dla Davida Hasselhoffa rola w "Ze Network" oznacza powrót do telewizji w Niemczech, gdzie uwielbiane są jego występy w "Słonecznym patrolu" czy "Nieustraszonym". Ten drugi serial był wielkim sukcesem i dla niego, i dla emitującej go stacji RTL. - To, że wracam po trzydziestu latach, żeby stworzyć tak nowoczesny serial, i to we współpracy z RTL, to spełnienie marzeń - zapewnia Hasselhoff, który jest producentem wykonawczym "Ze Network". - Nasza produkcja jest zabawna, zabójcza, kreatywna i pouczająca. Czy to prawda, czy to fikcja - zdecydujecie wy - dodaje tajemniczo.

NetflixNetflix testuje weryfikację konta. Chce ograniczyć dzielenie się hasłami

Więcej o: