"Lucyfer". Netflix podał datę premiery nowych odcinków 5. sezonu. "Wiemy, że naprawdę ich pragniecie"

Fani serialu "Lucyfer" z niecierpliwością wyczekują, kiedy pojawią się nowe odcinki piątego sezonu. O dacie premiery poinformowano za pośrednictwem Twittera serialu. Nowe odcinki popularnej produkcji pojawią się już w maju 2021 roku.

"Lucyfer" to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych seriali na platformie Netflix, a na datę premiery ostatnich odcinków piątego sezonu czeka duże grono fanów. Twórcy serialu informują, że piąty sezon jest przedostatnim. Obecnie kręcony jest szósty - ostatni sezon serii.

Zobacz wideo "Lucyfer". Zwiastun piątego sezonu zdradza największy twist serialu

Netflix. Kiedy premiera "Lucyfera"?

Premierę ostatnich odcinków piątego sezonu serialu zapowiedziano na 28 maja 2021 roku. Tego dnia nowe odcinki trafią na platformę streamingową Netflix.

- Kiedy nadejdzie Bóg (w tej roli Dennis Haysbert), zapanuje duży chaos. Rozpoczynamy dosłownie dwie sekundy od momentu, w którym skończyliśmy. Amenadiel jest kompletnie upokorzony tym, że Bóg widział, jak on się zachowywał przy swoich braciach, ponieważ jest najstarszy i powinien dawać przykład - a on tego nie robił! - powiedział  D.B. Woodside, który wciela się w postać Amenadiela. 

W głównej obsadzie serialu zobaczymy dotychczasowych aktorów. W produkcji pojawi się: Tom Ellis (w podwójnej roli - Lucyfera i Michaela), Lauren German (Chloe Decker), Kevin Alejandro (Dan Espinoza), D.B. Woodside (Amenadiel), Lesley-Ann Brandt (Mazikeen), Scarlett Estevez (Trixie Espinoza), Rachael Harris (Dr Linda Martin), Inbar Lavi (Ewa) oraz Aimee Garcia (Ella Lopez). Do serialu w piątym sezonie dołączyło jeszcze kilku aktorów m.in. i Rob Benedict, Scott Porter, Merrin Dungey i Alexander Koch. 

Netflix. "Lucyfer" sezon 5B - tytuły odcinków 

  • Odcinek 509 - "Family Dinner";
  • Odcinek 510 - "Bloody Celestial Karaoke Jam";
  • Odcinek 511 - "Resting Devil Face";
  • Odcinek 512 - "Daniel Espinoza: Naked and Afraid";
  • Odcinek 513 - "A Little Harmless Stalking";
  • Odcinek 514 - "Nothing Lasts Forever";
  • Odcinek 515 - "Is This Really How It’s Going to End?!";
  • Odcinek 516 - "A Chance At a Happy Ending".
Więcej o: