Paweł Czajor nie żyje, miał 38 lat. Pracował m.in. przy "Bogach" i "Ślepnąc od świateł"

Aktor i reżyser obsady Paweł Czajor nie żyje. Zmarł w wieku zaledwie 38 lat. Pracował przy takich produkcjach jak "Bogowie", "Sala samobójców. Hejter" czy "Ślepnąc od świateł".

O śmierci Czajora poinformował Kondrad Bugaj, który razem z nim prowadził firmę zajmującą się castingami:

Drodzy, jako że serce mi pęka i nie wiem, co napisać, to zrobię to krótko i szybko, z reszta Paweł zawsze mówił, że moje maile, smsy są za długie. Paweł Czajor wczoraj odszedł, umarł. 
03.06.1982 - 09.04.2021
"You are my person, you will always be my person" (to z odcinka Greys's Anatomy).

Paweł Czajor nie żyje. "Zbyt szybko odchodzi ktoś utalentowany, pełen pasji"

"Mieliśmy okazję współpracować z Pawłem przy filmie 'Boże Ciało'. Razem z Konradem Bugajem kreował on aktorski świat tego filmu, przyczyniając się do jego sukcesu. Nie sposób wyrazić żalu, że ponownie i zbyt szybko odchodzi ktoś utalentowany, pełen pasji, zaangażowania i mający wciąż całe życie przed sobą. Przesyłamy najszczersze wyrazy współczucia wszystkim najbliższym Pawła" - napisali jego współpracownicy ze studia producenckiego Aurum Film, którzy zaledwie dwa dni wcześniej żegnali reżyserkę Marię Skąpską.

Aktora i reżysera obsady pożegnał również Jakub Żulczyk. Czajor pracował, przy "jego" serialach, czyli "Ślepnąc od świateł" HBO i "Warszawiance" z Borysem Szycem, który czeka jeszcze na premierę.

Zobacz wideo Gwiazdy Złotej Ery Hollywood

Paweł Czajor ukończył Wydział Aktorski PWST w Krakowie - Filia we Wrocławiu, można go było zobaczyć w takich produkcjach jak np. "Barwy szczęścia", "Na dobre i na złe", "Świat według Kiepskich", "Fala zbrodni" czy "Niania". Odpowiadał za reżyserię obsady w tytułach takich jak: "Bogowie", "Jak zostałem gangsterem", "Wszystko dla mojej matki", "Boże ciało" "Sala samobójców. Hejter", "Ślepnąc od świateł", "Essential Killing" czy "11 minut".

Więcej o: