"Lupin": Netflix. Jeszcze nie widzieliście? Warto nadrobić

"Lupin" to serial francuskiej produkcji stworzony dla platformy Netflix. Swoją premierę miał na początku 2021 roku i podbił serca widzów.

Gdzie obejrzeć serial "Lupin"? 

Serial "Lupin" to opowieść luźno nawiązująca do legendarnej postaci dżentelmena-włamywacza Arsène Lupina, która wykreowana została przez francuskiego pisarza Maurice’a Leblanca. Pierwsza historia o jego przygodach ukazała się już w 1905 roku. Postać stała się na tyle kultowa, że do dziś sięgają po nią nie tylko literaci, ale także twórcy filmów i seriali. Gdzie obejrzeć serial "Lupin"? Ostatnią produkcją, która porusza wątek Lupina jest serial Netflixa, który dostępny jest na platformie od stycznia 2021, a już zyskał ogromną popularność.

Obsada aktorska serialu. Kto odpowiada za reżyserię?

Serial "Lupin" został wyprodukowany we Francji. Jest to produkcja z pogranicza kryminału, thrillera i dreszczowca za którą odpowiada George Kay i François Uzan. Niewątpliwą zaletą serialu jest doskonała obsada aktorska. W rolę głównego bohatera - Assane Diop - wciela się znany widzom z filmów "Nietykalni" czy "Samba" Omar Sy. Na ekranie towarzyszą mu także:

  • Ludivine Sagnier jako Claire
  • Clotilde Hesme jako Juliette Pellegrini
  • Vincent Londez jako Kapitan Romain Laugier
  • Hervé Pierre jako Hubert Pellegrini
  • Soufiane Guerrab jako Youssef Guedira.

Serial "Lupin": jak został przyjęty?

Serial "Lupin" w ciągu kilku dni obecności na platformie Netflix trafił do pierwszej dziesiątki najchętniej oglądanych seriali. Duże zainteresowanie sprawiło, że niemal natychmiast producenci potwierdzili zamówienie kolejnego sezonu serialu, który ku uciesze widzów ma trafić do biblioteki już latem 2021. Czy faktycznie do tego dojdzie? Jak na razie musimy cierpliwie czekać.

Zwiastun. Ile odcinków liczy sobie seria?

W sieci można znaleźć zwiastun serialu, który pokazuje z jakiego typu produkcją będziemy mieć do czynienia. Już w tych krótkich fragmentach widać doskonałą kreację jaką stworzył Omar Sy, a także da się wczuć w specyficzny klimat serialu. 

Zobacz wideo Zobacz zwiastun serialu

Widzowie pierwszą porcję odcinków serialu "Lupin" otrzymali 8 stycznia. Wówczas do biblioteki trafiło dokładnie 5 odcinków pierwszego sezonu, które tworzą całość pod tytułem "Dans L'Ombre D'Arsène". Seria pierwsza ma docelowo składać się z 8 odcinków. Druga część trafi na platformę niebawem. 

Zobacz wideo "Lupin". Druga część popularnego serialu Netflixa pojawi się dopiero w lato [ZWIASTUN]

Jaka jest ocena serialu Netflixa?

Jaka jest ocena serialu "Lupin"? Na recenzje nie trzeba było długo czekać. Serial Netflixa od początku spotkał się z bardzo dużą aprobatą zarówno widzów jak i krytyków. Jako pierwsza francuska produkcja trafił do grona najchętniej oglądanych przez abonentów Netflixa w USA. Określany jest jako bardzo wciągający, trzymający w napięciu kryminał, który przypadnie do gustu nie tylko fanom postaci Arsène Lupina czy kunsztu Omara Sy. 

Zobacz też: "Lupin" - Netflix przedstawia nowy serial kryminalny inspirowany postacią Maurice'a Leblanca

Czy warto obejrzeć pierwszy sezon "Lupin"?

Oceny widzów nie pozostawiają wątpliwości, że warto obejrzeć pierwszy sezon "Lupina". Fabuła jest na tyle wciągająca, że powinna zainteresować nawet tych, którzy na co dzień nie przepadają za dreszczowcami. Atutem serialu jest także to, że nie jest przeciągnięty - akcja toczy się sprawnie, a widz oglądając kolejne odcinki nie odczuwa nudy czy wrażenia, że kolejne sceny są wypełniaczami pomiędzy właściwymi elementami fabuły. Co więcej, jak na razie możemy obejrzeć jedynie pierwszą część sezonu, która kończy się w sposób, który pozostawia pewien niedosyt, a co za tym idzie jeszcze bardziej chcemy poznać zakończenie historii Assane Diopa. 

Zobacz też: Netflix: 50 najlepszych seriali. Te produkcje trzeba obejrzeć

<<Reklama>> Ebooki o Arsenie Lupinie dostępne są w Publio.pl >>

Więcej o: