Koniec zdjęć do specjalnego odcinka "Przyjaciół". "Czy moglibyśmy być bardziej podekscytowani?"

Kultowy serial "Przyjaciele" powróci z odcinkiem specjalnym. O dodatkowym odcinku podsumowującym życie szóstki bohaterów mówiono od kilku lat. Ostateczna decyzja o jego powstaniu zapadła ponad rok temu, jednak prace na planie zdjęciowym nie wystartowały wówczas z powodu pandemii.

Z powodu pandemii koronawirusa fani "Przyjaciół" poczekają na premierę odcinka specjalnego dłużej, niż początkowo zakładano. Jak się okazuje, "Friends: The Reunion" zostało już nakręcone, jednak nie przyjmie formy sitcomu.

Zobacz wideo Kate Winslet znowu w serialu HBO. Tym razem prowadzi śledztwo. "Mare z Easttown" [ZWIASTUN]

"Przyjaciele". Odcinek specjalny gotowy. Kiedy premiera?

Na instagramowym profilu "Przyjaciół" potwierdzono, że zakończono prace nad nowym odcinkiem serialu. "Friends: The Reunion" nie będzie jednak typowym odcinkiem przedstawiającym nową historię szóstki bohaterów. Będzie za to pełen wspominków i anegdot z planu oraz zostanie połączony z wywiadem z całą ekipą.

 

Data premiery nowego odcinka nie jest jeszcze znana, ale potwierdzono, że pojawi się on jeszcze w tym roku. "Czy moglibyśmy być bardziej podekscytowani? 'Friends: The Reunion' - już wkrótce na HBO Max" - czytamy pod zdjęciem "Przyjaciół" na Instagramie.

Materiały promocyjne / Lisa Kudrow o powrocie "Przyjaciół": Coś już nagrałam. Będzie świetnie

Tajemnice wokół premiery "Przyjaciół". Aktorom zdarzało się ujawnić szczegóły produkcji

HBO Max starało się utrzymać w tajemnicy szczegóły dotyczące produkcji. O wiele bardziej otwarci na przekazywanie informacji o nowym odcinku "Przyjaciół" okazali się sami aktorzy. David Schwimmer, czyli serialowy Ross, zdradził datę rozpoczęcia zdjęć do serialu. Nieco zdradziła też Lisa Kudrow - przyznała, że "coś tam już nagrała". 

Z kolei Matthew Perry, który odgrywa rolę Chandlera, dodał do mediów społecznościowych zdjęcie wykonane podczas charakteryzacji. "Kilka sekund przed zjedzeniem pędzla do makijażu. Nie wspomnę nawet o powtórnym spotkaniu z 'Przyjaciółmi'" - napisał na Instagramie. Zdjęcie zostało jednak bardzo szybko usunięte z konta aktora. Najprawdopodobniej to HBO Max poprosiło Perry'ego o usunięcie fotografii.

 

'Przyjaciele' od kwietnia w HBO GO "Przyjaciele" wracają do streamingu. W kwietniu HBO GO udostępni wszystkie sezony

Więcej o: