"Wiedźmin". Geralt rozdał prezenty - Henry Cavill nagrodził ekipę serialu odznakami Cechu Wilka

Serial "Wiedźmin" budzi nie lada zainteresowanie na całym świecie. Właśnie zakończyły się nagrania do drugiego sezonu i przy tej okazji Henry Cavill postanowił docenić wysiłki ekipy i przesłać niektórym z nich wyjątkowe prezenty. Podziękowania otrzymał m.in. instruktor, który dbał o reżim sanitarny na planie oraz rodzic "pierwszego naturalnie urodzonego wiedźmina".

Netflix zakończył kręcenie drugiego sezonu "Wiedźmina", serialu powstającego na kanwie powieści Andrzeja Sapkowskiego. Obecnie materiał przechodzi do etapu postprodukcji.

Zobacz wideo "Wiedźmin" - zwiastun ostateczny, czyli jeszcze więcej... Jaskra i Ciri!

Pierwszy sezon "Wiedźmina" trafił na Netfliksa pod koniec 2019 roku. Ukończenie drugiej serii zajęło znacznie więcej czasu, niż spodziewali się nie tylko fani, ale też członkowie ekipy. Wszystko za sprawą pandemii koronawirusa, a także nieoczekiwanych problemów. Początkowe nagrania były zawieszone między innymi w momencie, gdy Henry Cavill, odtwórca roli Geralta, musiał leczyć kontuzję nogi.

Henry Cavill rozdaje prezenty - wiedźmińskie medaliony dla niektórych członków ekipy

W związku z zakończeniem nagrań do drugiego sezonu "Wiedźmina", Henry Cavill przygotował prezenty dla obsady i ekipy serialu. Jednym z podarunków był plakat dla pracownika, któremu w trakcie produkcji serialu urodziło się dziecko. Cavill wysłał odznakę z motywem znanym z serialu oraz plakat, na którym napisał, że maluch jest "pierwszym naturalnie urodzonym wiedźminem".

Podobny prezent otrzymał m.in. instruktor BHP, odpowiadający za zachowanie zasad higieny na planie serialu. Henry Cavill nie zapomniał o dokonaniach instruktora i wręczył mu list z "wiedźmińskimi" podziękowaniami oraz odznakę z Wiedźmińskiej Szkoły Cechu Wilka. W liście od Cavill'a można przeczytać:

To był dopiero kawał roboty, nieprawdaż? Pandemia mogła okazać się początkiem końca tego projektu, jednak twoja wytrwałość, poświęcenie i niezłomność sprostały wyzwaniu. Niezależnie od tego, czy chodziło o wykonywanie testów na COVID-a, naukę korzystania z masek bądź przyłbic, czy też o jakiekolwiek inne trudności, z którymi musieliśmy się borykać - sprawiłeś, że praca na planie była możliwa. Dziękuję ci. Twoje zdrowie! Ze szczerymi wyrazami szacunku, Henry Cavill.
Więcej o: