Netflix zamawia kolejne odcinki "Bridgertonów". Nie skończy się na drugim sezonie

Netflix podpisując umowę na duże pieniądze z filmą producencką Shondy Rhimes na pewno liczył na sukces. I nie zawiódł się - już "Bridgertonowie", czyli ich pierwszy wspólny serial - okazał się być strzałem w dziesiątkę. Nic dziwnego, że powstanie więcej odcinków - na razie można obejrzeć zaledwie pierwszą serię, a na pewno powstaną jeszcze trzy kolejne.

Fani serialu nie zdecydowali zapewne jeszcze ostatecznie, czy bardziej cieszą się z niedawno ogłoszonej informacji o produkcji drugiego sezonu, czy smucą, że zabraknie w nim Simona Basseta, księcia Hastings (Regé-Jean Page), a już Netflix ogłasza, że zamawia trzecią i czwartą serię.

Na razie wiadomo, że odcinki drugiej serii skupią się na romansie Anthony'ego Bridgertona (Jonathan Bailey) z nową postacią - Kate Sharmą (Simone Ashley), a gościnnie powróci w nich Phoebe Dynevor jako Daphne Bridgerton. Kto będzie wysunięty na pierwszy plan w kolejnych odcinkach? Jeśli producenci serialu Netfliksa nadal będą kręcić w zgodzie z kolejnością książkowej serii, to trzecia odsłona opowie historię Benedicta Bridgertona, a czwarta Penelope Featherington i jej miłości do Colina Bridgertona.

BridgertonowieKrólowa amerykańskich seriali połączyła siły z Netfliksem - oto "Bridgertonowie"

Już wiemy, który serial wprawia w największe zakłopotanie, gdy oglądamy go z rodzicami >>

Serial jest adaptacją powieści Julii Quinn. Pisarka wydała dziewięć tomów opisujących losy historii rodziny Bridgertonów. Osiem z nich dotyczy miłosnych relacji każdego z rodzeństwa, dziewiąty tom jest natomiast podsumowaniem całego cyklu.

Zobacz wideo Filmy, które oglądamy, chociaż się tego wstydzimy [Popkultura Extra]

Netflix rozpoczyna współpracę z rosyjskimi producentami. Na początek ekranizacja 'Anny Kareniny'Netflix rozpoczyna współpracę z rosyjskimi producentami

Produkcja tak bardzo spodobała się widzom Netfliksa, że w ciągu miesiąca od premiery obejrzało ją ponad 63 mln osób z całego świata. W obsadzie pierwszej serii oprócz Page'a i Dynevor znaleźli się m.in. Golda Rosheuvel, Jonathan Bailey, Luke Newton, Claudia Jessie, Nicola Coughlan, Ruby Barker, Sabrina Bartlett, Ruth Gemmell, Adjoa Andoh, Polly Walker, Bessie Carter i Harriet Cains. Głosu tajemniczej Lady Whistledown użycza Julie Andrews.

<<Reklama>> Ebooki z serii "Bridgertonowie" dostępne są w Publio.pl >>

Więcej o: