"Przyjaciele" od dzisiaj dostępni w HBO GO

Serial komediowy "Przyjaciele" już od dzisiaj jest dostępny w serwisie HBO GO. Można w nim znaleźć wszystkie odcinki. Sitcom jest także do obejrzenia w canaplus.com.

Do końca zeszłego roku "Przyjaciół" pokazywał w Polsce w streamingu Netflix, ale WarnerMedia, właściciel praw do serialu, który w ubiegłym roku wystartował z serwisem streamingowym HBO Max, zakończył tę współpracę. Nowa platforma ma niebawem zawitać do Polski, jednak HBO robi miłośnikom "Przyjaciół" prezent już teraz - serial pojawił się w HBO GO 15 kwietnia. Można oglądać wszystkie 10 sezonów.

Zobacz wideo Co łączy Muldera i Scully, "Przystanek Alaska" oraz dra House'a?

"Przyjaciele" to jeden z najbardziej cenionych seriali telewizyjnych, zdobywca wielu nagród Emmy i Złotego Globu oraz licznych nominacji. 236 odcinków nakręcono w studio Warner Bros. Television w Burbank w Kalifornii, gdzie właśnie powstał specjalny program wspominkowy z udziałem odtwórców głównych ról. W serialu wystąpili: Jennifer Aniston jako Rachel Green, Courteney Cox jako Monica Geller, Lisa Kudrow jako Phoebe Buffay, Matt LeBlanc jako Joey Tribbiani, Matthew Perry jako Chandler Bing oraz David Schwimmer jako Ross Geller. Główna obsada aktorska poza planem przyjaźni się do dzisiaj. 

Lisa Kudrow o powrocie "Przyjaciół": Coś tam już nagrałam. Będzie świetnie >>

W "Przyjaciołach" w ciągu dziesięciu sezonów gościnnie pojawiały się także największe gwiazdy filmowe, takie jak: George Clooney, Paul Rudd, Tom Selleck, Bruce Willis, Brad Pitt, Reese Witherspoon, Susan Sarandon, Kathleen Turner, Sean Penn, Gary Oldman, Ben Stiller, Winona Ryder czy Julia Roberts. Twórcami "Przyjaciół" są Marta Kauffman oraz David Crane, którzy wraz z Kevinem Brightem pełnili także obowiązki producentów wykonawczych. Serial premierowo był emitowany od września 1994 roku do maja 2004 roku. Żeby się pożegnać z ulubionymi bohaterami, tylko w USA telewizory włączyło 51,1 mln widzów.

<<Reklama>> Ebook o serialu "Przyjaciele" dostępny jest w Publio.pl >>

"Przyjaciele". Pierwsza wersja czołówki była dużo gorsza. Nie pomógł nawet hit popularnego zespołu >>

Więcej o: