Kiedy Lucyfer wreszcie powie słowo na "k"? I kto stoi za zatrzymaniem czasu?

W finale pierwszej części piątej serii Lucyfer już-już miał wyznać Chloe miłość, gdy (uwaga, spoiler) czas się zatrzymał. Netflix dalszy ciąg tej historii pokaże 28 maja, ale dzięki amerykańskim dziennikarzom, producentom i DB Woodside'owi wiemy nieco więcej na ten temat.

Po pierwsze, dziennikarz serwisu TVLine już obejrzeli już nowe odcinki i zdradzają:

Lista spoilerów, których nie możemy ujawniać, w przypadku screenerów sezonu 5B jest dość długa, ale jestem przekonany, że mogę powiedzieć, że choć będziecie musieli poczekać na rozwiązanie sytuacji z zatrzymaniem czasu w trakcie ich rozmowy na temat słowa na "k", nie będzie to trwało zbyt długo.
Zobacz wideo Nowości i nie tylko - najnowsza "POPkultura"

Stephen King, Mark HamillMark Hamill i Stephen King rozprawiają nad krakowskim "lagunem"

Lucyfer czy Amenadiel? Aktor wyjaśnia wątpliwości fanów w sprawie zatrzymania czasu

Z kolei DB Woodside, który w serialu "Lucyfer" gra Amenadiela, postanowił odnieść się do dywagacji wielbicieli produkcji na temat tego, kto stoi za zatrzymaniem czasu w kluczowym momencie. Część fanów obstawiała, że to sam Lucyfer (Tom Ellis), inni przypuszczali, że to właśnie jego brat Amenadiel. Aktor na Twitterze napisał wprost:

Hej, pomogę wam. To był Amenadiel. Teraz jesteście gotowi na część 5B.

"Lucyfer". Producent przyznaje, że pandemia fundamentalnie zmieniła finał serialu >>

Z kolei producenci prawdopodobnie droczą się z fanami, którzy nie mogą się doczekać zarówno premiery kontynuacji piątej serii jak i szóstej, bo postanowili ujawnić tytuł jednego z odcinków tej ostatniej. Okazuje się, że piąty odcinek szóstego sezonu jest zatytułowany: The Murder of Lucifer Morningstar. (Morderstwo Lucyfera Morningstara). Obstawiamy jednak, że to albo mistyfikacja, albo coś, co nieodwracalne w przypadku zwykłego człowieka, da się cofnąć w przypadku tytułowego bohatera produkcji Netfliksa. 

Mapa ze strony Amazona poświęconej serialowi 'Władca Pierścieni'"Władca Pierścieni" najdroższym serialem w historii. Już pobił swój własny rekord

Miejmy nadzieję, że tak czy inaczej, można wierzyć showrunnerowi, który twierdzi, że fani będą zadowoleni.

Więcej o: