"New Amsterdam" - zmiany w 3. sezonie. Anupam Kher odchodzi z serialu. Pojawi się też nowa postać

Trzeci sezon serialu "New Amsterdam" jest już emitowany w Stanach Zjednoczonych. Niestety w kolejnych epizodach zabraknie jednego z głównych bohaterów - neurologa Vijay'a Kapoora.

"New Amsterdam" był najchętniej oglądanym serialem marca 2021 w serwisie Netflix w Polsce. Na platformie streamingowej dostępne są dwa sezony serialu medycznego, ale widzowie w Stanach Zjednoczonych oglądają już nowe odcinki 3. sezonu, który porusza kwestię epidemii koronawirusa. Właśnie z tego powodu twórcy uznali, że globalna dystrybucja byłaby nie na miejscu.

Zobacz wideo "New Amsterdam". Polscy widzowie czekają na trzeci sezon [ZWIASTUN]

"New Amsterdam" - w trzecim sezonie zabraknie dr. Vijay'a Kapoora. Pojawi się jednak dr Lyn Malvo

Polscy widzowie poczekają na nowe odcinki "New Amsterdam", jednak już teraz wiadomo, że w obsadzie 3. sezonu dojdzie do zmian. Twórcy ogłosili ostatnio, że z serialem pożegnał się Anupam Kher - aktor, który wciela się w jedną z głównych postaci, neurologa dr. Vijay'a Kapoora. Bohater ten związany był z produkcją od pierwszych odcinków. W serialu Kapoor rezygnuje ze swoich obowiązków - co zostawia twórcom "furtkę" na wypadek, gdyby aktor zdecydował się wrócić do obsady.

 

Portal deadline.com informuje, że decyzja aktora może być spowodowana sprawami rodzinnymi. Rezygnacja aktora z udziału w produkcji pojawiła się bowiem zaledwie kilka dni po tym, jak Anupam Kher przekazał, że u jego żony zdiagnozowano chorobę nowotworową - napisał, że leczenie przebiega dobrze, jednak chce poświęcić małżonce jak najwięcej czasu i wsparcia.

Ten sam portal przekazał, że do obsady dołączy nowa postać, którą zagra Frances Turner. Doktor Lyn Malvo będzie nową kierowniczą oddziału położniczego. Z założenia ma być bohaterką, która będzie pojawiała się w serialu cyklicznie - na razie twórcy nie planują zrobić z niej jednej z głównych postaci. Doktor Malvo ma też mieć "skomplikowaną" relację z doktorem Reynoldsem (w tej roli Jocko Sims).

'New Amsterdam': Max Goodwin z ekipą w nowojorskim szpitalu"New Amsterdam" - 3 sezon. Kiedy obejrzymy nowe odcinki serialu?

"New Amsterdam" - obsada. Kto występuje serialu Netfliksa?

W trzecim sezonie "New Amsterdam" wystąpią:

  • Ryan Eggold - dr Max Goodwin,
  • Jocko Sims - dr Floyd Reynolds,
  • Freema Agyeman - dr Helen Sharpe,
  • Tyler Labine - dr Iggy Frome,
  • Janet Montgomery - dr Lauren Bloom,
  • Alejandro Hernandez - Casey Acosta,
  • Dierdre Friel - Ella,
  • Zabryna Guevara - Dora.
Więcej o: