"Jak poznałem waszą matkę" doczeka się ojcowskiego spin-offu. W roli głównej Hilary Duff

Ten tytuł latami przewijał się w medialnych doniesieniach, ale wszystko wskazuje na to, że w końcu dojdzie do jego produkcji. Platforma streamingowa Hulu zamówiła dziesięć odcinków serialu "How I Met Your Father", którego producentami wykonawczymi będą twórcy oryginału, czyli Carter Bays i Craig Thomas. Tym razem w roli narratorki wystąpi mama - jej rolę zagra Hilary Duff.

"Dzieciaki, opowiem wam niesamowitą historię: to historia o tym, jak dwóch scenarzystów miało szczęście kręcić swój wymarzony serial przez dziewięć sezonów, a teraz mogą przekazać pałeczkę nowemu zespołowi kreatywnemu z własną niesamowitą historią do opowiedzenia - historią pod tytułem 'Jak poznałam waszego ojca'" - napisali Bays i Thomas w opublikowanym w środę wspólnym oświadczeniu. To już co najmniej czwarte podejście do stworzenia spin-offu serialu "Jak poznałem waszą matkę", którego finał w 2014 roku spotkał się z bardzo chłodnym przyjęciem wielu fanów.

Zobacz wideo Najsłynniejsze wpadki w filmach, serialach i nie tylko! Czy naprawdę nie dało się ich uniknąć?

Twórcy "Jak poznałem waszą matkę" zapraszają na spin-off

Bays i Thomas zostali producentami wykonawczymi "How I Met Your Father", który będzie liczył dziesięć odcinków. Główną rolę powierzono Hilary Duff. Za powstawanie serialu odpowiadają Isaac Aptaker i Elizabeth Berger, którzy wcześniej pracowali nad "This Is Us" czy "Love, Victor". "Jesteśmy niezmiernie podekscytowani, że możemy dostarczyć do Hulu 'How I Met Your Father'" - zapewniają Aptaker i Berger oraz dodają:

Kultowa produkcja Cartera i Craiga zrewolucjonizowała świat półgodzinnych seriali komediowych i jesteśmy zaszczyceni, że jako kolejne pokolenie możemy nieść dalej tę pochodnię - i z nikim innym niż z Hilary Duff! Nie możemy się doczekać, aż publiczność pozna Sophie i jej ekipę i będzie mogła obserwować, jak bohaterowie dorastają i odnajdują miłość we współczesnym Nowym Jorku.

,,Wiedźmin' sezon 2 Netflix wreszcie oficjalnie o premierze "Wiedźmina". I nie tylko

Twórcy wyrazili przy okazji żartobliwą nadzieję, że nikt nie uzna za dziwne tego, iż pod starą Hilary Duff głos podłoży doskonale znany miłośnikom "HIMYM" Bob Saget. Oficjalny opis nowego serialu, udostępniony przez Hulu, wskazuje, że schemat "How I Met Your Father" będzie taki sam, jak w przypadku oryginału. Główna bohaterka w niedalekiej przyszłości opowiada swojemu synowi historię tego, jak poznała jego ojca. Zobaczymy więc, jak w 2021 roku Sophie wraz z grupą przyjaciół "odkrywa to, kim naprawdę jest, czego chce od życia oraz to, jak się zakochać w dobie aplikacji randkowych i nieograniczonych możliwości".

Czy "Jak poznałam waszego ojca" zrekompensuje fanom to, co wydarzyło się w ostatnich odcinkach "Jak poznałem waszą matkę"? O tym przekonamy się - zupełnie jak w serialu - w niedalekiej przyszłości. 

'Mare z Easttown'. Ostatni, siódmy odcinek w poniedziałek, 31 maja na HBO GO. Reżyser "Mare z Easttown" o Kate Winslet: Wnosi do tej historii odrobinę przekory i humoru [WYWIAD]

Więcej o: