Netflix. TOP 10 tygodnia - co najchętniej oglądają Polacy? "New Amsterdam" ciągle liderem

W Netfliksie pojawiło się wiele nowości, które cieszyły się dużym zainteresowaniem widzów w Polsce. Na pierwszym miejscu tygodniowego zestawienia cały czas plasuje się jednak serial medyczny "New Amsterdam". Wysoko w tygodniowym rankingu plasuje się też nowa produkcja "Cień i kość".

Netflix co tydzień dodaje na platformę nowe tytuły. Pod koniec miesiąca znikają niektóre tytuły - wtedy też serwis informuje o nowościach, które będą trafiały do serwisu. Na razie znana jest niepełna lista produkcji, które pojawią się w maju na Netfliksie. Jak wygląda natomiast lista filmów, które były najchętniej oglądane w tym tygodniu w Polsce?

Materiały promocyjneNetflix - nowości na maj 2021. Już niedługo nowe odcinki "Kto zabił Sarę?"

Netflix - TOP 10 tytułów najchętniej oglądanych przez widzów w Polsce [od 19 do 24 kwietnia]

"New Amsterdam" to serial, który od kilku miesięcy cieszy się dużą popularnością w Polsce. Na Netfliksie dostępne są dwa sezony tej produkcji. Trzecia część emitowana jest natomiast w Stanach Zjednoczonych i skupia się głównie na epidemii koronawirsa. Sam serial bazuje na książce "Twelve Patients: Life and Death at Bellevue Hospital", której autorem jest Eric Manheimer. Głównym bohaterem jest doktor Max Goodwin, który zostaje dyrektorem najstarszego szpitala w USA.

Kadr z serialu 'New Amsterdam'."New Amsterdam" - zmiany w 3. sezonie. Pojawi się nowa bohaterka

"Minionki" uplasowały się na drugim miejscu. Film pokazuje historię Minionków, które od zawsze potrzebowały złego przywódcy. Żółte stwory służyły już m.in. Czyngis-chanowi, Napoleonowi czy hrabiemu Drakuli. Problem był zawsze jednak ten sam - przypadkowo zdradzały swoich przywódców.

Na podium uplasował się także "Chrzest ogniem". Film opowiada historię kobiety, która nawiązuje bliską relację z więźniem, oczekującym na karę śmierci. Bohaterka postanawia udowodnić, że został on niesłusznie skazany za śmierć swoich dzieci, które spalono żywcem.

Na kolejnych miejscach znalazły się:

Zobacz wideo Najsłynniejsze wpadki w filmach, serialach i nie tylko! Czy naprawdę nie dało się ich uniknąć?
Więcej o: