"The Mandalorian". W 3. sezonie serialu mają pojawić się "futrzaste stwory" [Obsada, fabuła]

Lucasfilm i Disney potwierdzili kolejną część przygód Dina Djarina, co oznacza, że pojawi się trzeci sezon "The Mandalorian". W mediach społecznościowych pojawiają się już pierwsze przypuszczenia, że w serialu będzie można zobaczyć lubiane przez widzów "futrzaste stwory".

"The Mandalorian" powróci z kolejnym sezonem. Rozpoczęcie prac planowane jest na drugi kwartał 2021 roku, dlatego data premiery trzeciego sezonu serialu nie jest jeszcze znana.

"The Mandalorian". Pojawią się ulubieńcy widzów?

Tuż po potwierdzeniu realizacji trzeciego sezonu "The Mandalorian",  pojawiły się doniesienia, że ulubione postacie widzów znów pojawią się na ekranie. Jak wynika z informacji fanowskiej strony Bespin Bulletin, w nowej odsłonie serii zobaczymy Wookiee. W świecie "Gwiezdnych wojen" są one futrzastymi istotami o dużej sile. Najbardziej znanym przedstawicielem tej rasy jest Chewbacca nazywany również Chewiem. Nie wiadomo jednak, czy to on pojawi się na ekranie.

"W zeszłym roku usłyszeliśmy plotki, że wookiee mogą się pojawić w "The Mandalorian". Niedawno usłyszałem te plotki ponownie, a nawet dostałem informację, że są na planie. Nie wiem, czy ten wookiee to ktoś nam znany, czy może postać trzecioplanowa. Postanowiłem się jednak podzielić info, bo stwierdziłem, że wszyscy kochamy te włochate kulki" - pisze Bespin Bulletin na Instagramie.

 

Co w trzecim sezonie "The Mandalorian"? Obsada i fabuła

Nie potwierdzono jeszcze pełnej obsady najnowszego sezonu "The Mandalorian". Wiadomo jednak, że Pedro Pascal powróci jako Din Djarin, a Kate Sackhoff wcieli się w rolę Bo-Katan. Lucasfilm usunął Ginę Carano, która grała Carę Dune, za obraźliwy post w mediach społecznościowych - podaje Geex.x-kom. Nie wiadomo, jak zostanie rozwiązany ten problem w serialu.

Fabuła trzeciego sezonu owiana jest tajemnicą. Fani podejrzewają jednak, że może się ona skupić na Mrocznym Mieczu lub losach Grogu, który powróci z treningu u Luka Skywalkera.

Serial "The Mandalorian" dostępny jest wyłącznie na Disney+. Platforma ta nie jest jeszcze dostępna w Polsce.

Więcej o: