HBO GO przejmuje "Ricka i Mortiego". Kiedy zobaczymy piąty sezon? [Data premiery]

Popularny serial animowany "Rick i Morty" od czerwca dostępny będzie na platformie HBO GO, który przejmuje produkcję od Netfliksa (i to na wyłączność). Od tej pory, losy ekscentrycznego naukowca i jego wnuczka zobaczymy tylko w HBO GO.

"Rick i Morty" to animowany serial dla dorosłych widzów. Od 2013 roku bawi miłośników animacji na całym świecie. Producenci ostatnio poinformowali, że rozpoczęli już prace nad siódmym sezonem produkcji.

Zobacz wideo Kate Winslet znowu w serialu HBO. Tym razem prowadzi śledztwo. "Mare z Easttown" [ZWIASTUN]

"Rick i Morty" w HBO GO. Kiedy premiera?

"Rick i Morty" to popularny na całym świecie animowany serial o losach ekscentrycznego naukowca i jego cichego wnuczka. Do tej pory można było zobaczyć go na Netfliksie, ale od czerwca to HBO GO przejmuje kreskówkę na wyłączność. Najnowszy, czyli piąty sezon serialu, zobaczymy już 21 czerwca - dokładnie jeden dzień po amerykańskiej premierze. Poprzednie sezony również trafią na HBO GO.

 

Co ciekawe - oficjalna, amerykańska premiera piątego sezonu przypada na 20 czerwca i to nie bez powodu! 20 czerwca w Ameryce wypada bowiem międzynarodowy dzień "Ricka i Mortiego".

"Rick i Morty" - o czym jest serial?

Animowany serial opowiada historię genialnego naukowca Ricka i jego nieśmiałego wnuczka Mortiego, którzy mają talent do pakowania się w kosmiczne kłopoty. W amerykańskiej wersji głosu postaciom użyczyli między innymi: Justin Roiland, Sarah Chalke, Chris Parnell i Spencer Grammer. 

Jeden ze scenarzystów serialu zdradził niedawno, że losy Ricka i Morty’ego będą kontynuowane. Rozpoczęły się już nawet prace nad siódmym sezonem kreskówki.

Więcej o: