Flinstonowie dla dorosłych. Córka Freda i Wilmy wyrosła

Amerykańska stacja telewizyjna Fox szykuje nową wersję serialu "Flinstonowie". Produkcja ma być skierowana do dorosłych widzów, a w obsadzie dubingu znajdzie się m.in. Elizabeth Banks.

Scenariusz nowego serialu ma opowiadać o wydarzeniach, które mają miejsce 20 lat później niż te, które można było śledzić w poprzednich odcinkach. Córka Wilmy i Freda - Pebbles - jest już dorosłą kobietą, która jest gotowa zająć się własną karierą. Jej ojciec szykuje się do emerytury, a ona musi nauczyć się poruszać w nowych trendach i zmieniających się czasach epoki brązu.

W Polsce odkryto jedyny znany przypadek mumii ciężarnej kobiety!Przełomowe odkrycie w polskim muzeum. To1. potwierdzony przypadek takiej mumii

Starsi Flinstonowie w "Bedrock". W obsadzie Elizabeth Banks

Produkcja ma być zatytułowana "Bedrock", a jedną z producentek i osobą, która użyczy głosu Pebbles, jest Elizabeth Banks. Aktorka i reżyserka ma na koncie role m.in. w serialach "Hoży doktorzy", "Współczesna rodzina", a także filmowych seriach "Pitch Perfect" oraz "Igrzyska śmierci".

Zobacz wideo "Igrzyska śmierci" odrodziły pewną modę. To nie zawsze dobra literatura, ale ma to, czego ludzie potrzebują

- Na długo przed Simpsonami i Springfield, Griffinsami i Quahog, a nawet gdy Belcherowie zaczęli podawać hamburgery na Ocean Avenue, istniały Flintstones i Bedrock - powiedział Michael Thorn, prezes ds. rozrywki w Fox Entertainment. - Ich wpływ na świat animacji jest niezaprzeczalny, a pomysł dostosowania go do dzisiejszej widowni jest wyzwaniem, którego w Fox z niecierpliwością oczekujemy, wraz z Warner Bros., Elizabeth i Lindsay [Kerns - scenarzystką i producentką - red.]. Zero presji, naprawdę - dodał, żartując.

 

Anthony Hopkins w filmie 'Ojciec'Anthony Hopkins spał, kiedy dali mu Oscara. A potem poszedł w tany z Salmą Hayek

"Flinstonowie" byli nadawani premierowo w latach 1960-66, powstało 166 odcinków. Był to pierwszy animowany serial nadawany w czasie najlepszej oglądalności (primetime) i pierwszy animowany program, który wygrał Emmy dla najlepszego serialu komediowego.

Więcej o: