Polski serial "Sexify" hitem Netflixa. Jest na pierwszym miejscu w Indiach, Libanie i na Jamajce

"Sexify" w dniu premiery na platformie Netflix znalazł się na drugim miejscu w Polsce, a dwa dni później był już najpopularniejszą produkcją. Polski serial stał się również hitem m.in w Indiach, Libanie i na Jamajce.

"Sexify" to polski ośmioodcinkowy i serial komediowo-obyczajowy wyreżyserowany przez Kalinę Alabrudzińską i Piotra Domalewskiego, a na platformie streamingowej Netflix zadebiutował 28 kwietnia. Produkcja opowiada o trzech studentkach: Natalii, Paulinie i Monice, które chcą wygrać konkurs na najlepszy start-up i postanawiają stworzyć aplikację Sexify, która ma odkryć świat seksualności i kobiecego orgazmu.

Zobacz wideo Nowy polski serial od Netflixa - "Sexify" [ZWIASTUN]

 Polski serial "Sexify" najchętniej oglądaną produkcją w Indiach, Libanie i na Jamajce

Jak donosi portal wirtualnemedia.pl seria "Sexify" okazał się międzynarodowym hitem. W środę produkcja zadebiutowała na platformie i już pierwszego dnia znalazła się na drugim miejscu najchętniej oglądanych produkcji na Netfliksie w kraju, a dwa dni później stała się liderem. Okazuje się, że Polski serial zachwycił nie tylko rodaków, ale też mieszkańców Indii. To tam od 1 maja jest na szczycie listy najczęściej oglądanych produkcji na platformie. Taką sama pozycje serial zdobył 1 i 2 maja na Jamajce, a 3 maja również w Libanie.

Grzegorz CiechowskiPolski Top Radia 357. Na podium Obywatel G.C., Maanam i Kult

"Sexify" spodobał się również w Austrii, Niemczech, Francji, Włoszech, Rosji, Brazylii, Izraelu, a także na Węgrzech oraz Ukrainie i od 30 kwietnia jest na drugiej lub trzeciej pozycji. Na piątym miejscu uplasował się m.in. w Kanadzie, Malezji, Australii, Argentynie, Hiszpanii i Szwecji.

Serial w reżyserii Alabrudzińskiej i Domalewskiego nie cieszy się taką popularnością w USA, znalazł się tam na 10. miejscu 30 kwietnia, a kolejnego dnia z spadł z listy. Podobnie jest w Wielkiej Brytanii, gdzie nie znalazł się nawet w pierwszej dziesiątce.

Kadr z filmu"Miś". Cenzura żądała 38 zmian. Nie podobało się nawet zbliżenie na szynkę

Netflix przygotował kalendarz premier na wakacje 

Netflix przygotował dla swoich użytkowników kalendarz premier na wakacje, co tydzień na platformie pojawią się nowe produkcje. Część z nich zachwyci najmłodszych widzów, którzy będą mogli zobaczyć: "Mitchellowie kontra maszyny", "Błękitny cud", "Wish Dragon" czy "Skater Girl". Znajdzie się także coś dla miłośników thrillerów m.in. "Kobieta w oknie" z Amy Adams w roli głównej, "Beckett" z Alicią Vikander, a na fanów romantycznych historii czeka trzecia część trylogii "The Kissing Booth" lub obraz "Nie uciekniesz od miłości".

Zobacz wideo Producenci "Sexify" o współpracy z Netflixem: Niemożliwe byłoby zrealizowanie tego w jakimkolwiek innym miejscu [Popkultura]
Więcej o: