Netflix. Oficjalny zwiastun "Lucyfera" - Bóg przechodzi na emeryturę. Jego miejsce chce zająć... diabeł

Netflix wypuścił oficjalny zwiastun drugiej części sezonu piątego "Lucyfera". Popularny serial wraca z nowymi odcinkami już pod koniec maja. Czego dowiadujemy się z trailera serialu? Chociażby tego, że Bóg wyjawia tytułowemu bohaterowi, że niebawem planuje... przejść na emeryturę.

W ostatnim odcinku pierwszej części 5. sezonu Lucyfer (w tej roli Tom Ellis) i Amenadiel (grany przez DB Woodside’a) w końcu spotkali się ze swoim ojcem - Bogiem. Jak pokazuje zwiastun kolejnych odcinków serialu - Bóg zacznie odgrywać sporą rolę w ziemskim życiu bohaterów.

Zobacz wideo "Lucyfer". Zwiastun piątego sezonu zdradza największy twist serialu

Co się wydarzy w nowym sezonie "Lucyfera"? Mamy nie tylko zwiastun, ale też zdjęcia

Netflix postanowił podgrzać atmosferę przed premierą drugiej części piątego sezonu "Lucyfera". Kilka dni temu opublikowano nowy plakat zwiastujący tę część, a następnie wypuszczono oficjalny zwiastun, z którego możemy wnioskować, że wydarzy się naprawdę wiele. 

 

To jednak nie wszystko. Na profilu na Twitterze Netflix opublikował kilka zdjęć z nowego sezonu "Lucyfera", na których widać m.in. Lucyfera z Bogiem, detektyw Chloe czy innych bohaterów serialu.

"Lucyfer". Najbardziej dysfunkcyjna rodzina w komplecie

28 maja br. na Netflixie zawita nowa, 8-odcinkowa druga część 5. sezonu "Lucyfer". W zaprezentowanym zwiastunie wyraźnie widać, że Bóg (którego gra Dennis Haysbert) robi niemałe zamieszanie w życiu bohaterów serialu. - Nie było bardziej dysfunkcyjnej rodziny - tak w krótkich słowach Amenadiel podsumowuje rodzinny obiad, w którym udział biorą wszyscy, włącznie z terapeutką dr. Lindą Martin (w tej roli Rachael Harris).

Z ojcem głównego bohatera spotyka się także detektyw Chloe Decker (Lauren German). W rozmowie z Bogiem daje mu do zrozumienia, że jest odpowiedzialny za wszelkie problemy Lucyfera. - Jesteś okropnym ojcem - wspomina Chloe, po czym dodaje: "Z całym szacunkiem". 

Zabawnych scen w tym sezonie będzie z pewnością więcej. Wiemy już, że Bóg odwiedzi Lucyfera w pracy. Będzie zastanawiać się, gdzie jest biurko jego syna, po czym uzna, że jeśli główny bohater będzie pracować dostatecznie ciężko, doczeka się swojego miejsca. Lucyfer wybiera się z ojcem na terapię do dr Martin, gdzie wyjaśnia Bogu, że muszą popracować nad swoimi relacjami, żeby Lucyfer miał szanse na związek z Chloe.

Bóg przechodzi na emeryturę, czyli co jeszcze wydarzy się w kolejnej odsłonie "Lucyfera"

Serial "Lucyfer" to nie tylko wątki komediowe - w drugiej części 5. sezonu robi się też całkiem poważnie. Jak zareaguje Lucyfer i inni bohaterowie, gdy Bóg zdecyduje, że czas przejść na emeryturę? Bohater grany przez Toma Ellisa oznajmia, że… to on będzie Bogiem. Jak się jednak okazuje, nie tylko on ma takie plany. Na ten sam pomysł wpada brat bliźniak Lucyfera - Michael, którzy zbiera poparcie i przygotowuje się do bitwy o władzę. Kto zwycięży i czyje skrzydła będą w górze? Dowiemy się od 28 maja!

Więcej o: