Jest teaser "Stranger things", ale - co ciekawe - to nie wideo jest tu najważniejsze

Wielbiciele "Stanger things" zostali wystawieni na próbę cierpliwości, bo czekają już dwa lata na czwartą serię. Teraz twórcy pokazali tajemniczy zwiastun, ale to podpis, który się przy nim znalazł, może być nawet ważniejszy niż sam materiał.

Siedem ekranów i tajemnicze kadry - a to klamka, a to szachownica... Najnowsza zapowiedź czwartej serii "Stranger things" nie zdradza właściwie nic, chyba że ktoś na podstawie wyglądających na przypadkowe ujęć wysnuje swoją teorię. To, co jednak - także nie wprost - zdradzają twórcy, to być może data dłuższego, bardziej tradycyjnego zwiastuna.

Martin Lange & Tomasz Kot - Kłamiesz (plan klipu)Duet Martin Lange sprawił, że Tomasz Kot ruszył do wyzwalającego tańca [WYWIAD]

Twórcy "Stranger things" jak zwykle dają fanom do myślenia

Zobacz wideo Twórcy "Stranger Things" pokazali enigmatyczną zapowiedź kolejnego sezonu

Pod wideo udostępnionym w sieci zapowiadają bowiem, że:

Z powodu trudności technicznych laboratorium w Hawkins będzie zamknięte do odwołania. Wrócimy do służby jutro o 9:00 czasu wschodniego

To może oznaczać, że w czwartek o 15:00 na oficjalnym youtubowym profilu produkcji Netfliksa zostanie udostępniony dłuższy materiał, pokazujący sceny z oczekiwanych odcinków.

David Harbour pokazał, jak wygląda Hopper w 4. sezonie "Stranger Things" Netfliksa. "Kto chce spoilery?" >>

W listopadzie Netflix informował, że do stałej obsady, w której znajdują się Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo, Noah Schnapp, Finn Wolfhard, Caleb McLaughlin, Joe Keery, Natalia Dyer, David Hopper czy Winona Ryder, dołączyło sporo świeżych twarzy. W kolejnym sezonie wystąpią m.in. Joseph Quinn, Robert Englund, Jamie Campbell Bower, Eduardo Franco, Sherman Augustus i Tom Wlaschiha.

W jak morderstwo"W jak morderstwo". Podejrzenie pada co chwilę na kogo innego, przy okazji będzie zabawnie

Nie znamy jednak jeszcze daty premiery czwartego sezonu "Stranger things", ale wiemy, że to nie będzie pożegnanie z mieszkańcami Hawkins. Bracia Duffer oznajmili bowiem jakiś czas temu, że powstanie więcej odcinków. W sierpniu zeszłego roku poinformowali:

Sezon czwarty nie będzie ostatni. Wiemy, co się stanie na końcu i wiemy, kiedy to będzie 

<<Reklama>> Ebooki o serialu "Stranger Things" dostępne są w Publio.pl >>

Więcej o: