Netflix. TOP 10 nowości - co najchętniej oglądają Polacy? Liderem wciąż "Sexify"

Polski serial "Sexify" podbija serca widzów na całym świecie, od kilku dni utrzymując się na pierwszym miejscu rankingu. Serial goni jednak film akcji "Szybcy i wściekli. Hobbs i Shaw" z 2019 roku, który jest już na trzecim miejscu na podium.

Liderem rankingu TOP 10 w Polsce na platformie streamingowej Netflix jest polski serial "Sexify".  A co jeszcze warto obejrzeć na Netlfiksie? Prezentujemy TOP 10 nowości.

TOP 10 nowości na Netflix. Polski serial na podium

  • "Sexify" jest od kilku dni liderem w rankingu Top 10 nowości w Polsce. To polski serial, który opowiada historię studentki informatyki, która chce stworzyć aplikację, która zrewolucjonizuje życie erotyczne. Żeby sprawdzić, czy jest skuteczna, zaczyna "testować" ją na sobie. Pomagają jej w tym też trzy przyjaciółki.
 
  • Na drugim miejscu uplasował się serial "Niewinny". Przypadkowe morderstwo sprowadza mężczyznę na mroczną ścieżkę pełną intryg i śmierci. "Gdy znajduje miłość i wolność, jeden telefon rozpoczyna koszmar na nowo" - zapowiada fabułę Netflix.
 
  • "Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw" jest na trzecim miejscu na podium. To znany już wielu widzom film akcji, ponieważ swoją premierę miał w 2019 roku. Historia stróża prawa Luke’a Hobbsa i wyrzutka Deckard’a Shawa, którzy łączą swoje siły przeciwko cybernetycznie zmodyfikowanemu przestępcy, zagrażającemu całej ludzkości z pewnością spodoba się widzom, którzy oczekują emocjonującego seansu.
 
  • Na czwartym miejscu plasuje się serial "Cień i kość", który cieszy się zainteresowaniem młodych widzów. Oparty na książkach "Trylogia grisza" i "Szóstka wron", jest fantastyczną opowieścią o przygodach osieroconej kartografki Aliny Starkov, dysponującej nadprzyrodzoną mocą.
 
  • Piąte miejsce zajmuje "Deadly Class", czyli historia bezdomnego nastolatka, który zostaje przyjęty do prywatnej szkoły, gdzie dzieci z rodzin przestępczych uczą się opanowywać "śmiertelną sztukę".
 
  • Na szóstym miejscu znalazł się film animowany "Mitchelllowie kontra maszyny", czyli opowieść o rodzince i ich wycieczce, w której przeszkodził im… bunt maszyn. Teraz los ludzkości leży w rękach Mitchellów - najbardziej zakręconej rodziny świata.
 
  • "New Amsterdam" zajął siódme miejsce. Drugi sezon serialu opowiada o dyrektorze najstarszego szpitala w USA, w którym każdy dzień to nowa rewolucja. Serial od miesięcy cieszy się dużym zainteresowaniem widzów platformy streamingowej.
 
  • Ósme miejsce zajmuje najnowszy horror Netfliksa - "Co widać i słychać". "Kiedy para porzuca Manhattan dla małego miasteczka, młoda kobieta odkrywa, że zarówno jej mąż, jak i nowy dom kryją mroczne sekrety" - brzmi opis produkcji.
 
  • Przedostatnie miejsce należy do "Psiego patrolu". Film animowany o niezwykle odważnych szczeniakach, które pod wodzą obytego z techniką 10-latka realizują trudne misje ratunkowe, korzystając z poczucia humoru, umiejętności i oryginalnych pojazdów - to coś, co kochają dzieci.
 
  • 10 miejsce w rankingu zajmuje "Tarzan: Legenda". "Po latach spędzonych w XIX-wiecznym Londynie wychowany przez małpy Tarzan porzuca cywilizację i wraca do kongijskiej dżungli, aby stawić czoła bezwzględnym kolonistom" - podaje Netflix. W filmie wystąpili Alexander Skarsgard, Samuel L. Jackson, Margot Robbie czy Christoph Waltz.

Więcej o: