"Sexify". Czy będzie drugi sezon? Kiedy nowe odcinki serialu Netflixa?

Nowy polski serial "Sexify" jest od niedawna największym hitem Netfliksa w naszym kraju. O czym jest serial? Kiedy jego fani mogą spodziewać się kolejnego sezonu?

Serial "Sexify" od kilku dni przoduje na Netfliksie w rankingu Top 10 nowości w Polsce. O czym opowiada?

Zapowiedź serialu 'Stranger Things 4'"Stranger Things" - jest nowa zapowiedź czwartej serii. "Jedenastko, słyszysz?"

"Sexify". Opis, obsada i zwiastun produkcji

"Sexify" jest nową polską produkcją Netfliksa, opowiadającą o Natalii, studentce informatyki, chcącej zwyciężyć w prestiżowym konkursie. Dziewczyna wpada na pomysł opracowania aplikacji, która ma zrewolucjonizować życie erotyczne Polaków. Problem tkwi jednak w tym, że choć Natalia wie dużo o programowaniu, to o seksie raczej niewiele. Zanim więc uda jej się napisać "algorytm na kobiecy orgazm", sama musi nabrać doświadczenia w temacie. W zgłębianiu świata erotyki pomagają jej dwie przyjaciółki, Paulina i Monika.

SexifyNetflix. TOP 10 nowości - co najchętniej oglądają Polacy?

"Sexify" to zabawna i prowokująca opowieść o życiu współczesnych młodych dziewczyn - dojrzewaniu, odkrywaniu kobiecej siły i seksualności" - czytamy w opisie serialu w serwisie Netflix.

W serialu "Sexify" występują: Aleksandra Skraba, Maria Sobocińska, Sandra Drzymalska, Małgorzata Foremniak, Cezary Pazura i Bartosz Gelner. Reżyserami, a zarazem autorami scenariusza są Kalina Alabrudzińska i Piotr Domalewski. Poniżej możecie zapoznać się ze zwiastunem produkcji:

 

"Sexify". Czy będzie drugi sezon? Kiedy zobaczymy nowe odcinki polskiego hitu Netfliksa?

Pierwszy sezon serialu miał swoją premierę 28 kwietnia 2021 roku. Liczył w sumie 8 odcinków, trwających po około 40 minut. Nie wiadomo jeszcze, czy platforma Netflix planuje jego kontynuowanie, ani kiedy możemy spodziewać się nowych odcinków “Sexify”. Kiedy pojawią się takie informacje, na pewno damy znać.

Zobacz wideo Producenci "Sexify" o współpracy z Netflixem: Niemożliwe byłoby zrealizowanie tego w jakimkolwiek innym miejscu [Popkultura]
Więcej o: