"Lupin" - kiedy drugi sezon francuskiego hitu? Netflix dał wskazówkę [ZWIASTUN, OBSADA]

"Lupin" to francuski dramat kryminalny, który cieszy się sporym zainteresowaniem miłośników dobrych seriali. Netflix zapowiedział na Facebooku drugi sezon francuskiego hitu "Lupin". Kiedy pojawi się drugi sezon i kto znajdzie się w obsadzie serialu?

"Lupin" jest jednym z największych hitów platformy streamingowej Netflix i od dnia premiery utrzymuje się w rankingach najlepszych seriali. Fani z pewnością ucieszą się, że nie trzeba będzie długo czekać na kolejne odcinki.

Zobacz wideo "Stranger Things" - jest nowa zapowiedź czwartej serii. "Jedenastko, słyszysz?"

"Lupin" to francuski hit. Netflix zapowiada drugi sezon

Netflix opublikował w mediach społecznościowych grafikę, z której wynika, że drugi sezon francuskiej produkcji "Lupin" zbliża się wielkimi krokami. Fani serialu nie będą musieli długo czekać na kolejne odcinki, ponieważ drugi sezon został nakręcony wraz z pierwszym sezonem. Data premiery nie jest jeszcze znana, ale platforma streamingowa obiecuje, że pojawią się latem tego roku. W jednym z komentarzy administracja zapowiedziała, że dokładna data oraz nowy zwiastun zostanie opublikowany 11 maja.

Fabuła drugiego sezonu również owiana jest tajemnicą. Netflix nie daje jednak zapomnieć miłośnikom „Lupina” o nadchodzącej premierze i publikuje pierwsze zdjęcia z planu. Niestety, nie zdradzają one zbyt wiele. Pojawiają się jednak przypuszczenia, że fabuła skupi się na życiu rodzinnym Diopa, a wątki te zostaną rozszerzone dzięki licznym retrospekcjom.

 

"Lupin" - obsada drugiego sezonu

W drugiej części serialu powróci większość bohaterów z pierwszego sezonu. Znów zobaczymy Omara Sy znanego z filmu "Nietykalni", który wciela się w główną rolę oraz Vincenta Londeza w roli kapitana Romaina Laugiera. Aktorzy, którzy również wezmą udział w drugim sezonie produkcji, to Ludivine Sagnier, Nicole Garcia, Clotilde Hesme, Soufiane Guerrab, Antoine Gouy, Fargass Assandé i Shirine Boutella.

Najnowsze odcinki "Lupina" będą dostępne na platformie streamingowej Netflix.

<<Reklama>> Ebooki o Arsenie Lupinie dostępne są w Publio.pl >>

Więcej o: