Co Lucyfer robi w sypialni? "Coś, co Chloe bardzo, bardzo lubi"

Lucyfer, Chloe i reszta bohaterów serialu Netfliksa wracają 28 maja. Wraz ze zbliżającą się premierą nowych odcinków, fani zastanawiają się, jak będzie wyglądała relacja Lucyfera z panią detektyw. Dzięki przeciekom można spodziewać się, że atmosfera zrobi się piekielnie gorąca.

Tom Ellis zakończy swoją przygodę z Lucyferem Morningsterem po szóstej serii, ale na razie czekamy, aż Netflix pokaże drugą połowę piątego sezonu. Produkcja ma niezliczoną rzeszę fanów, którzy czekają na każdą - nawet najmniejszą - wieść na temat dalszych losów Morningstara. Teraz, dzięki dziennikarzom TVLine dowiadujemy się, że między główną parą bohaterów może być bardzo gorąco. W jednym z najnowszych artykułów zdradzają, że:

najwyraźniej Lucyfer ma jakieś specyficzne umiejętności, które wykorzystuje w sypialni, a które bardzo, bardzo podobają się Chloe.
Zobacz wideo "Lucyfer" - sezon 5: część 2 - ZWIASTUN

"Lucyfer". Netflix każe czekać do 28 maja, ale kilka szczegółów znamy

Poza tym wiadomo, że wreszcie z ust Lucyfera padnie "słowo na k". Już w finale pierwszej części piątej serii Lucyfer miał wyznać Chloe miłość, gdy czas się zatrzymał. Dzięki szczęśliwcom, którzy mieli możliwość obejrzeć przedpremierowo "Lucyfera", wiadomo, że:

Lista spoilerów, których nie możemy ujawniać, w przypadku screenerów sezonu 5B jest dość długa, ale jestem przekonany, że mogę powiedzieć, że choć będziecie musieli poczekać na rozwiązanie sytuacji z zatrzymaniem czasu w trakcie ich rozmowy na temat słowa na "k", nie będzie to trwało zbyt długo.

Kurt Cobain FBI ujawniło dokumenty ws. śmierci Cobaina. Listy i głos prywatnego detektywa

Oczywiście, Lucyfer i Chloe to nie jest jedyny duet, który przyciąga fanów przed telewizory. Podobno w czwartym odcinku wielbiciele relacji Lucyfer-Dan dostaną coś, co ich zadowoli. Będzie on zatytułowany "Daniel Espinoza: Naked and Afraid". 

Lupin "Lupin" - kiedy drugi sezon francuskiego hitu? Netflix dał wskazówkę

Więcej o: