Lupin wraca, wreszcie jest zwiastun i data premiery. "To zaszło za daleko"

Francuski serial "Lupin" z Omarem Sy w roli głównej zadebiutował na początku tego roku i chyba nawet twórcy nie spodziewali się, że będzie aż tak wielkim hitem. Druga część pierwszej serii pojawi się w Netfliksie 11 czerwca.

Pierwsza część wypuszczona przez Netfliksa liczyła zaledwie pięć 45-minutowych odcinków, więc nic dziwnego, że widzowie poczuli niedosyt. Na szczęście już za miesiąc zobaczą nowe odcinki. Teraz oczekiwanie osłodzi im zwiastun.

Lupin wraca - zobacz zwiastun, który udostępnił Netflix

"To zaszło za daleko" - słyszymy w zwiastunie. Żądza zemsty na Hubercie Pellegrinim rozbiła rodzinę Assane’a. Przyparty do muru musi opracować nowy plan, nawet jeśli narazi go to na niebezpieczeństwo.

Zobacz wideo 2 część serialu "Lupin" niedługo pojawi się na Netfliksie

W drugiej części serialu powróci większość bohaterów z pierwszego sezonu. Znów zobaczymy Omara Sy znanego z filmu "Nietykalni", który wciela się w główną rolę oraz Vincenta Londeza w roli kapitana Romaina Laugiera. Aktorzy, którzy również wezmą udział w drugim sezonie produkcji, to Ludivine Sagnier, Nicole Garcia, Clotilde Hesme, Soufiane Guerrab, Antoine Gouy, Fargass Assandé i Shirine Boutella.

Jak syn sprzątaczki i robotnika z Senegalu stał się międzynarodową gwiazdą? Niezwykła kariera Omara Sy >>

"Lupin" - wbrew tytułowi - nie jest adaptacją klasycznej książki Maurice'a Leblanca, a współczesną historią, której główny bohater jest zafascynowany postacią najsłynniejszego złodzieja-dżentelmena popkultury. Assane Diop (w tej roli Omar Sy) inspiruje się Arsenem Lupinem i jego wyczynami od chwili, gdy po raz pierwszy jako dziecko przeczytał książkę o jego przygodach. Postanawia zdobyć takie same umiejętności w zakresie metamorfozy i wyszukanych kradzieży, by zemścić się na rodzinie bogaczy, przez którą jego ojciec niesłusznie został osadzony w więzieniu. Zemsta jest sprawą kluczową, bo ukarany został niewinny człowiek, który się załamał i popełnił samobójstwo. Assane nigdy się z tym nie pogodził, więc po latach od tragicznych wydarzeń wciela swój misterny plan w życie.

Więcej o: