Kraków. Casting do nowej produkcji Netflixa. "Potężny międzynarodowy projekt"

Netflix ogłasza casting do swojej nowej produkcji, która ma być realizowana w Krakowie. Zdjęcia do projektu owianego jeszcze tajemnicą rozpoczną się już na początku czerwca. Poszukiwani są zarówno profesjonalni aktorzy, jak i epizodyści oraz statyści.

Casting odbędzie się w Krakowie na początku czerwca 2021 roku. Studio ABM, organizator naboru, zachęca zainteresowanych słowami o "potężnym międzynarodowym projekcie" dla platformy Netflix. Zdjęcia do produkcji mają potrwać dwa miesiące. Według zapewnień Studia ABM, zgłaszać można się bez względu na to, czy ma się doświadczenie przed kamerą, czy też nie.

Zobacz wideo 2 część serialu "Lupin" niedługo pojawi się na Netfliksie

"Przez 2 miesiące zdjęć będziemy potrzebowali ogromnej ilości statystów, epizodystów, jak i aktorów zawodowych, więc jeśli jesteście pasjonatami branży/chcecie przeżyć pierwszą przygodę na planie filmowym, albo po prostu potraktować to jako pracę dorywczą - zapraszamy do zgłaszania się!" - czytamy w ogłoszeniu organizatora castingu.

Kraków. Casting do nowej produkcji Netflixa. Jakich osób poszukują?

Nabór obejmuje nie tylko zawodowych aktorów, ale też epizodystów i statystów. Poszukiwane są osoby w dowolnym wieku, jednak największe zapotrzebowanie jest na osoby powyżej 50. roku życia oraz młodych obcokrajowców - głównie Hindusów i Azjatów - powyżej 20 roku życia.

Jak podaje organizator, możliwych jest kilka sposobów współpracy: krótkie, jednodniowe "przygody", jak i role długotrwałe z kontynuacją w dalszej części zdjęć, które realizowane będą nad morzem. Wynagrodzenie będzie ustalane indywidualnie w zależności od roli.

W jaki sposób można zgłosić swój udział w castingu? Informacje dostępne są w poniższym poście:

Studio ABM podkreśla, że skontaktuje się tylko z wybranymi osobami. Więcej szczegółów na temat castingu jak i samej produkcji poznamy najpewniej już wkrótce.

Więcej o: