"Przyjaciele" powracają. Znamy oficjalną datę premiery specjalnego odcinka!

Premiera specjalnego odcinka kultowego serialu "Przyjaciele" odbędzie się 27 maja, a dziś w sieci pojawił się jego pierwszy zwiastun. Na ekranie ponownie zobaczymy odtwórców głównych ról serialu.

"Przyjaciele" to jeden z najpopularniejszych seriali, który powstał… 27 lat temu. Pierwszy odcinek "Przyjaciół" został wyemitowany 22 września 1994 r. 

Zobacz wideo "Friends: The Reunion" - teaser. "Przyjaciele" powrócą na HBO Max już 27 maja

Kultowi "Przyjaciele" powracają z odcinkiem specjalnym. Znamy datę premiery

Oficjalny kanał serialu "Przyjaciele" opublikował w mediach społecznościowych zwiastun odcinka specjalnego. Wiemy już, że premiera w USA odbędzie się 27 maja br. Odcinek będzie dostępny jedynie na HBO Max. Data premiery w Polsce, na obecną chwilę, nie jest znana.

"Friends: The Reunion" to oczekiwany odcinek specjalny, w którym spotka się cała główna obsada serialu Przyjaciele. Po latach będą opowiadać o kultowej produkcji. Odcinek został nakręcony w tym samym budynku, w którym filmowano "Przyjaciół" wiele lat temu.

Na ekranie pojawią się Jennifer Aniston (Rachel Green), Courteney Cox (Monica Geller), Lisa Kudrow (Phoebe), Matt LeBlanc (Joey Tribbiani), Matthew Perry (Chandler Bing) oraz David Schwimmer (Ross).

Wiadomo również, że w odcinku specjalnym gościnnie wystąpią inne gwiazdy, w tym m.in. David Beckham, Justin Bieber, BTS, James Corden, Lady Gaga, Kit Harington, Mindy Kaling, Malala, Reese Witherspoon oraz Tom Selleck.

Za reżyserię odcinka specjalnego odpowiada Ben Winston. Marta Kauffman, Kevin Bright i David Crane, czyli producenci oryginalnych "Przyjaciół". 

<<Reklama>> Ebook o serialu "Przyjaciele" dostępny jest w Publio.pl >>

Więcej o: