"Lupin" wróci z trzecią częścią na Netflix. Potwierdził to sam Omar Sy

"Lupin" wdarł się przebojem na platformę Netflix - produkcja, w której zagrał Omar Sy, to pierwszy francuski serial, który zdobył aż taką popularność w serwisie. Jeszcze przed premierą drugiej części aktor przyznał, że to nie będzie koniec.

Francuski dziennikarz Romain Cheyron poinformował na Twitterze, że powstanie trzecia część "Lupina". Pod jego postem odezwał się Omar Sy i skomentował:

Niczego nie da się przed wami ukryć. Trzecia część "Lupina" jest potwierdzona!

Omar Sy jest aktorem tak popularnym i lubianym, że swego czasu w rodzinnej Francji pod względem popularności przebił nawet piłkarza Zinedine'a Zidane'a. Dzięki "Nietykalnym" z 2011 roku zdobył międzynarodową sławę. Już niedługo (28 maja) do kin wejdzie jego kolejny film - "Nocny konwój".

Netflix pokaże nowe odcinki "Lupina" 11 czerwca

Druga część "Lupina" pojawi się w Netfliksie 11 czerwca. Żądza zemsty na Hubercie Pellegrinim rozbiła rodzinę Assane’a. Przyparty do muru musi opracować nowy plan, nawet jeśli narazi go to na niebezpieczeństwo. Kilka dni temu twórcy produkcji zaprezentowali zwiastun:

Zobacz wideo 2 część serialu "Lupin" niedługo pojawi się na Netfliksie

Oczywiście, obok Omara Sy w nowych odcinkach pojawi się dobrze już znany widzom Vincent Londez w roli kapitana Romaina Laugiera. W obsadzie są też: Ludivine Sagnier, Nicole Garcia, Clotilde Hesme, Soufiane Guerrab, Antoine Gouy, Fargass Assandé i Shirine Boutella.

"Lupin" - wbrew tytułowi - nie jest adaptacją klasycznej książki Maurice'a Leblanca. Bohaterem serialu jest Assane Diop zafascynowany postacią najsłynniejszego złodzieja-dżentelmena popkultury. Mężczyzna inspiruje się Arsenem Lupinem i jego wyczynami od chwili, gdy po raz pierwszy jako dziecko przeczytał książkę o jego przygodach. Postanawia zdobyć takie same umiejętności w zakresie metamorfozy i wyszukanych kradzieży, by zemścić się na rodzinie bogaczy, przez którą jego ojciec niesłusznie został osadzony w więzieniu. 

<<Reklama>> Ebooki o Arsenie Lupinie dostępne są w Publio.pl >>

Więcej o: