Netflix - TOP 10 tygodnia. "Sexify", "Dziedzictwo Jowisza" i "Niewinny" na podium zestawienia [LISTA]

Co warto obejrzeć na Netfliksie? Sprawdzamy, które filmy i serialne są najchętniej oglądane przez Polaków w tym tygodniu. Co ciekawe - lista jest bardzo zróżnicowana. Wśród chętnie wybieranych produkcji są m.in. polski serial "Sexify", amerykański dramat medyczny "New Amsterdam" i kolejna kontynuacja "Szybkich i wściekłych".

Oto ranking najpopularniejszych produkcji na Netfliksie. Które firmy i seriale warto obejrzeć? 

Zobacz wideo Producenci "Sexify" o współpracy z Netflixem: Niemożliwe byłoby zrealizowanie tego w jakimkolwiek innym miejscu [Popkultura]

Netflix - TOP 10 produkcji tygodnia. Polski serial "Sexify" wciąż na podium

  • "Sexify" kolejny tydzień znajduje się na podium zestawienia platformy Netflix! To polski serial, opowiadający o przyjaciółkach, które pragną stworzyć najlepszą aplikację związaną do randkowania. "Sexify" budzi emocje od kilku tygodni i wygląda na to, że na razie tak pozostanie! 
  • Drugie miejsce w zestawieniu TOP 10 najchętniej oglądanych produkcji należy do "Dziedzictwa Jowisza" - produkcji, która jest nowością w tym zestawieniu. Serial oparty jest na komiksach Marka Millara i Franka Quitely'ego. Serial opowiada o dzieciach superbohaterów, którzy również mają wyjątkowe moce. Czy uda im się spełnić oczekiwania swoich rodziców? 
 
  • "Niewinny" to serial Netfliksa oparty na powieści amerykańskiego pisarza - Harlana Cobena. Już drugi tydzień propozycja utrzymuje swoje miejsce na podium. Jeśli jeszcze nie widzieliście tego miniserialu (dodamy, że hiszpańskiej produkcji) - warto zajrzeć na Netlifx i przekonać się, jak jeden telefon może bezpowrotnie zmieć czyjeś życie. 
Zobacz wideo "Niewinny". Serialowa adaptacja powieści Harlana Cobena trafiła na Netfliksa
  • Trzeci sezon popularnego serialu "The Sinner" również zajmuje wysokie miejsce w zestawieniu popularności Netfliksa. To propozycja dla fanów trudnych tematów i kryminalnych (ale nie tylko) wątków. Każdy sezon to zupełnie inna historia - w trzeciej odsłonie detektyw Harry Ambrose (w tej roli Bill Pullman) przygląda się sprawie mężczyzny, którzy przeżył wypadek samochodowy. 
 
  • Piątą pozycję w zestawieniu Netfliksa zajmuje film z serii "Szybcy i wściekli", a dokładnie - "Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw". Dwayne "The Rock" Johnson, Jason Statham, Idris Elba, a do tego szybkie samochody. Mimo że produkcja jest z 2019 roku, nadal wzbudza ogromne zainteresowanie. 
 
  • "Szkoła zabójców" znalazła się na szóstym miejscu w zestawieniu - i w porównaniu do ubiegłego tygodnia produkcja awansowała o dwa oczka. To historia bezdomnego nastolatka, który otrzymuje propozycję dołączenia do szkoły... w której nauczy się, jak zabijać.
 
  • "New Amsterdam" rządził w zestawieniach Netfliksa przez kilka tygodni. Na platformie dostępne są dwa sezony produkcji. Na razie nie wiadomo, kiedy widzowie w Polsce zobaczą kolejne odcinki, które premierowo udostępniono widzom w USA. 
 
  • Ósme miejsce w zestawieniu zajmuje francuski film z gatunku science fiction. "Tlen" to produkcja, która dopiero zadebiutowała na platformie Netflix. Opowiada o historii Liz, która budzi się w komorze kriogenicznej, z której nie może się wydostać. W kapsule kończy się tlen, a kobieta nie wie, jak do niej trafiła.
 
  • Przedostatnie miejsce w zestawieniu zajął serial, który przez kilka tygodni święcił triumfy. Mowa o produkcji "Cień i kość" - opartej na książce Leigh Bardugo, która opowiada o uniwersum Griszów i świecie, w którym toczy się wojna.
 
  • "Mitchellowie kontra maszyny" to film animowany, który zamyka stawkę 10. najpopularniejszych produkcji tygodnia na Netfliksie. Propozycja została stworzona przez twórców "LEGO Przygoda" oraz nagrodzonego Oscarem "Spider-Man Uniwersum". To udana komedia familijna, która opowiada o losach rodziny, będącej świadkami apokalipsy nadchodzącej ze strony sztucznej inteligencji PAL.
 
Więcej o: