"Stranger Things". Kiedy czwarty sezon? O czym będzie najnowsza część?

Fani serialu "Stranger Things" z pewnością z ogromną niecierpliwością oczekują na kolejny sezon serialu. Niedawno Netflix wypuścił tajemniczy zwiastun, który podgrzał atmosferę wśród miłośników serii. Kiedy możemy spodziewać się premiery najnowszej części uwielbianej produkcji?

"Z powodu trudności technicznych laboratorium w Hawkins będzie zamknięte do odwołania. Wrócimy do służby jutro o 9:00 czasu wschodniego" - czytamy pod zapowiedzią najnowszego sezonu serialu "Stranger Things" na oficjalnym kanale youtubowym produkcji, co prawdopodobnie jest pierwszą wskazówką na temat fabuły. 

Kiedy premiera serialu "Stranger Things"? 

Choć jeszcze jakiś czas temu nieśmiało mówiło się o tym, że premiera nowego sezonu odbędzie się już na początku 2021 roku, doniesienia te nie potwierdziły się. Epidemia koronawirusa i ograniczenia z nią związane podobnie jak w przypadku innych produkcji spowodowały, że termin ten przesunął się w czasie. Twórcy nie ukrywają, że organizacja planu filmowego w obecnych warunkach nie jest najłatwiejszym zadaniem, zwłaszcza ze względu na ograniczenia w liczbie osób czy problemy ze swobodnym podróżowaniem

Stranger ThingsJest teaser "Stranger things", ale - co ciekawe - to nie wideo jest tu najważniejsze

Ostatecznie Netflix wciąż nie ujawnił oficjalnej daty premiery. Zgodnie z domysłami prawdopodobnie będzie to koniec 2021 roku. Niektórzy wskazują również na początek 2022 roku. W tym przypadku fani powołują się na słowa Finna Wolfharda, aktora wcielającego się w postać Mike'a Wheelera, który podczas transmisji live przekazał, że prawdopodobnie czwarty sezon ukaże się dopiero w przyszłym roku. 

O czym będzie czwarty sezon "Stranger Things"?

W zwiastunie najnowszego sezonu "Stranger Things" zamieszczonym niedawno w sieci możemy zauważyć bawiące się dzieci. Wszystkie są krótko ostrzyżone oraz ubrane w piżamy szpitalne. Niektóre z nich bawią się resorakami - sterują nimi bez dotyku. Oznacza to, że prawdopodobnie tak jak Jedenastka mogą one posiadać telekinetyczne moce. 

Dalej słyszmy Brennera, który wita się z dziećmi, a one chórem nazywają go "papą" - tak samo jak zwracała się do niego Jedenastka. Nagle zaczynamy słyszeć jej przyspieszony oddech, a kamera zatrzymuje się na drzwiach, na których widnieje numer 11. Niepokojąca muzyka buduje atmosferę, by po chwili z ciemności wyłoniły się słowa Brennera: "Jedenastko, słyszysz mnie?". 

Zobacz wideo "Stranger Things" - jest nowa zapowiedź czwartej serii. "Jedenastko, słyszysz?"

Zapowiedź najnowszego sezonu jest bardzo tajemnicza, choć zapewne znajduje się w nim mnóstwo wskazówek dotyczących fabuły. Prawdopodobnie akcja nie będzie działa się wyłącznie w Hawkins, ponieważ, jak pamiętamy z końcówki trzeciej serii, część bohaterów wyprowadziła się z miasta. Szeryf Hooper, który został zaś uznany za martwego, znajduje się gdzieś na Syberii

Zapowiedź serialu 'Stranger Things 4'"Stranger Things" - jest nowa zapowiedź czwartej serii. "Jedenastko, słyszysz?"

Choć data czwartego sezonu jeszcze nie jest oficjalnie znana, wiemy z pewnością, że nie będzie to ostatnia część przygód bohaterów z Hawkins. W sierpniu ubiegłego roku bracia Duffer zapowiadali, że "sezon czwarty nie będzie ostatni. Wiemy, co się stanie na końcu i wiemy, kiedy to będzie". 

Kogo zobaczymy w obsadzie? W listopadzie ubiegłego roku Netflix przekazał, że z pewnością zobaczymy: Millie Bobby Brown, Gatena Matarazzo, Noah Schnappa, Finna Wolfharda, Caleba McLaughlina, Joe Keery'ego, Natalię Dyer, Davida Hoppera czy Winonę Ryder. Pojawi się także kilka nowych twarzy, m.in.: Joseph Quinn, Robert Englund, Jamie Campbell Bower, Eduardo Franco, Sherman Augustus i Tom Wlaschiha.

<<Reklama>> Ebooki o serialu "Stranger Things" dostępne są w Publio.pl >>

Więcej o: