"Friends". Gwiazdy serialu o tym, co ich zdaniem robią teraz postaci z "Przyjaciół"

Zwiastun specjalnego odcinka serialu "Przyjaciele", czyli "Friends: Reunion", to tylko jeden z elementów podgrzewających atmosferę przed premierą (zaplanowaną w USA na 27 maja). Szóstka aktorów udzieliła też wywiadu magazynowi "People", w którym wyobraziła sobie, jak mogłyby potoczyć się ich losy.

HBO Max przygotowało specjalny odcinek, w którym Monica, Ross, Rachel, Phoebe, Joey i Chandler - a tak naprawdę odtwórcy tych ról - spotykają się po latach. Nie jest to bowiem typowy odcinek, a bardziej wspomnieniowy, w którym James Corden wypyta obsadę o różne rzeczy, aktorzy odwiedzą także plan serialu. 

Zobacz wideo "Friends: Reunion". Zobacz zwiastun nowego odcinka serialu "Przyjaciele"!

Co robią dziś "Przyjaciele"? "Ross pewnie zainwestowałby w biznes Joeya i stracił oszczędności"

W rozmowie dla magazynu "People" Jennifer Aniston i spółka zdradzili natomiast, jak wyobrażają sobie dalsze losy swoich bohaterów. - Chciałabym stworzyć swoją własną linię odzieżową, niewielką franczyzę. I mieszkałabym w Nowym Jorku na Upper East Side [elegancka dzielnica mieszkaniowa z drogimi apartamentami, ekskluzywnymi restauracjami i designerskimi sklepami - red.] -  mówi o Rachel Aniston. A jak zdaniem Courteney Cox wygląda dzisiaj życie Moniki?

Zawsze czułam, że Monica konkurowałaby z innymi matkami i starałaby się je we wszystkim pobić. Nieważne, czy chodziłoby o kiermasz z wypiekami w szkole, czy coś innego. Ależ ona by wszystkich wkurzała. Byłaby też pewnie przewodniczącą rady rodziców.

Matthew Perry, który w finale "Przyjaciół" jako Chandler, powitał z Moniką bliźnięta, podejrzewa, że jego bohater byłby wspaniałym ojcem i wziętym scenarzystą komediowym. Lisa Kudrow też wyobraża sobie Phoebe jako rodzica. - Mieszka w Connecticut z Mike'm i ich dziećmi i odpowiada za przedmioty artystyczne w szkole - mówi, dodając, że pewnie stale byłaby też adwokatem swoich dzieci, stając w ich obronie, bo wyróżniałyby się tak, jak ona. 

A co zdaniem aktorów słychać o Joeya i Rossa? Matt LeBlanc stwierdził, że jego postać otworzyła pewnie sieć sklepów z kanapkami. David Schwimmer dodał, że Ross pewnie zainwestowałby w ten biznes i stracił sporą część oszczędności, które chciał przekazać dzieciom. Na to LeBlanc dodał, że pewnie byłaby to sieć tematycznie związana z dinozaurami, którą nazwaliby "Bronto-burger".

W odcinku specjalnym "Friends: Reunion", którego daty polskiej premiery jeszcze niestety nie znamy, pojawią się m.in. Reese Whiterspoon (serialowa siostra Rachel), Tom Selleck (grający Richarda) czy wielka fanka "Przyjaciół" - Lady Gaga.

<<Reklama>> Ebook o serialu przyjaciele dostępny jest w Publio.pl >>

Więcej o: